Tom Kenyon: Atasal Şifa Ses Meditasyonu

Yazdır Yazdır 

Atasal Şifa

Hathor Gezegensel Meditasyonu

Tom Kenyon aracılığıyla

Sizler atalarınızın ağacının günümüzdeki çiçek açmış halisiniz. Ve bu nedenle sadece kendi hayatınızı değil, atalarınızın hayatlarını da yaşıyor olabilirsiniz. Bu oldukça tuhaf ifadeyle, kendi hayatınızdan çok  onların hayallerini ve kişisel gerçekliklerini yaşıyor olabileceğinizi kastediyoruz.

İstisnasız tüm hissedebilen varlıklar, kendilerinden önce gelenlerin eylemlerinden etkilenirler.

Bu hem bedenlenmiş hem de kısa ömürlü tüm varlıklar için geçerlidir. Ama insanlar için durum daha karmaşıktır, çünkü atalarınızın inanç sistemlerinin, eylemlerinin ve karmalarının süptil enerjisel etkileri sizi derin şekillerde etkiler.

Atalarınızın algısal sınırlamalarının damgası nadilerinizde (bedeninizdeki prana için süptil enerji yolları) ve DNA’nızda tutulur. Bu yaşamınızda sizinle etkileşime girmiş olan atalarınız genellikle üzerinizde en derin etkilere sahiptir, ama daha uzak atalarınızdan bazıları da zaman içinde sizden uzakta olmalarına rağmen sizi etkiliyor olabilir.

Dünya’nıza kozmik radyasyon akmaya devam ederken, atalarınızın çizgisinin çözülmemiş enerjileri, atasal ağacınızdan gelen derinlerde tutulan bilinçdışı materyalin salıverilmesini teşvik edebilir (ve muhtemelen edecektir). Bu bir tür kendiliğinden atalar şifasıdır ve korkulmamalı ya da uzak durulmamalıdır. Atalardan kalma izlenimler ortaya çıktığında, bunların masumiyet içinde ortaya çıkmasına izin verin ve derinlerden gelen haberciler olarak doğalarını anlayın. Onlar var olmaya ve bilinçli olmaya bir çağrıdır.

Atalarınızın çizgisi üzerinde bilinçli bir şekilde çalışırsanız, bazı atalarınızın etraflarındaki durumlar ve insanlar üzerinde iyiliksever veya olumlu bir etki yarattığını fark edeceksiniz. Ayrıca bazı atalarınızın da düpedüz yıkıcı olmasalar bile, pek de olumlu olmadıklarını keşfedebilirsiniz.

Atalarınız aracılığıyla size insan ömrü gibi nadir bir armağan verildi. İnsan bedenlenmesi nadir bir şeydir ve Samanyolu Galaksisi’nin hiçbir yerinde eşi benzeri olmayan hızlı ruhsal gelişim potansiyellerini beraberinde getirir.

Kalbiniz şefkat ve sevgi dolu nezaketin titreşim alanına girdiğinde yücelirsiniz. Ve bu artan yaşam gücüyle birleştiğinde, ruhunuzla birleşme süreci doğar.

Böylece, atalarınıza şefkat ve sevgi dolu nezaket gösterdiğinizde, onları özgürleştirir ve kendi gelişiminize katkıda bulunursunuz.

Atasal Şifa Ses Meditasyonu, soy ağacınız ve atalarınızın çizgileriyle çalışmanın nazik ama derin bir yoludur. 

Kendi kalbinizde teselli bulmanız ve bu lütfu sayıları galaksinizdeki tüm yıldızlardan daha fazla olan atalarınıza yaymanız dileğiyle.

Meditasyon

Otururken veya uzanırken gözlerinizi kapatın ve göğsünüzün ortasındaki kalp çakranıza odaklanın.       

Atalarınızın (hem bilinen hem de bilinmeyen) rahat bir mesafede önünüzde olduğunu hayal edin. (Not: Bazı atalarınız “kanatlarda” olabileceği için hem sağınıza hem de solunuza bakın.)

Meditasyon başladığında, müziğin kalbinizden yayıldığını hem hayal edin hem de hissedin. Müziğin kalbinizden çıktığı hissinin eklenmesi bu özel meditasyonda önemli bir unsurdur. Algıdaki bu basit değişim deneyiminizi yoğunlaştıracaktır.

Atalarınızı şefkat, bağışlama ve teselli ile kucaklarken, onlardan gelen tepkileri hissedebilirsiniz.  Ve bu şekilde çalışırken, daha derin içgörülerin ve anıların size geldiğini görebilirsiniz.

Meditasyonu bitirdiğinizde, birkaç dakika sessizlik içinde dinlenmek ve düşüncelerinizin ve duygularınızın niteliğini fark etmek iyi olacaktır.

Bu meditasyon atalarınızın mirasının derinliklerine inmek için birçok kez tekrarlanabilir.

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Bu meditasyonu daha özgürce yaymak istememin nedeni, kültürümüzün çözülmemiş atalardan kalma sorunların toksik yüküyle uğraştığı açık gerçeğidir. Ve bu sorunlar bizi ruhsal, zihinsel, duygusal ve davranışsal olarak etkileyebilir. Genetikçilerin keşfettiği gibi, DNA’mızdaki damgalar yoluyla bizi genetik olarak da etkileyebilirler.

Meditasyon kaydını dinlerken, Hathorlar araya girdiler ve daha güçlü psikoakustik etkiler yaratmak için meditasyon parçalarının akustik ayarlarının yapılmasını önerdiler. Ve gerçekten de Hathorlar stüdyoda ayarlamalarını yaptıktan sonra daha fazla güç deneyimledim.

Hathorlar akustik sihirlerini, kökenleri Budist olan iki iyiliksever arketipik varlığa -Chenrezig (Sonsuz Şefkat Buddha’sı) ve Kuan Yin (dünyanın acılarını duyan kişi)- ilahi söylediğim bölümde yaptılar.

Hathorlara bunu sorduğumda, kendilerini bu iki aydınlanmış varlıkla çok uyumlu hissettiklerini söylediler. Ve hem onların süptil enerjileri hem de öğretileri Hathorlara Aethos adını verdikleri kendi ruhani öğretmenlerini hatırlattı.

Şefkat, bağışlama ve teselli enerjileri ses meditasyonunun içine yerleştirilmiştir ve tüm bunların iyileştirici bir etkisi vardır.

Hem psikoakustik hem de atalarınıza şefkat, bağışlama ve teselli iletimi yoluyla derin ve derin şifa sizin için mevcuttur.

Bu ses meditasyonunu uyumadan hemen önce de dahil olmak üzere çeşitli durumlarda denedim. Rüya zamanındaki deneyimlerim genellikle derin kavrayışlıydı. Ve bunu kendiniz için de denemenizi tavsiye ederim.

Ben şahsen kendi atalarımla ilgili sorunlarımın dağınık koridorunu süpürmenin doğru olduğunu hissettiğimde bu ses meditasyonuna defalarca geri döneceğim.

Atalarınızla veya herhangi biriyle çalışırken güçlü kızgınlıklarla karşılaşanlarınız için, Pişmanlıkları İyileştirme adlı başka bir ses meditasyonu ile çalışabilirsiniz. Bu, derinlere yerleşmiş düşmanlıkları temizlemenizi sağlayan güçlü ve etkili bir meditasyondur. 

Ataların Şifa Sesi Meditasyonu ile ilgili olarak, en yüksek akustik etki için stereo kulaklık veya kulakiçi kulaklık öneririm. Ses meditasyonunu araba kullanmak gibi uyanıklık gerektiren durumlarda dinlemeyin.

(www.tomkenyon.com)