DNA’nızı Değiştirin Yaşamınızı Değiştirin

Yazdır Yazdır 

Hücrelerinizin içindeki trilyonlarca protein reseptörlerinin gerçekte algı filtreleri olarak hizmet ettikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Düşünceleriniz, imgelemeleriniz ve tutkularınız doğal olarak DNA yı ve hücresel davranışı değiştirir.

DNA nızı Değiştirin, Yaşamınızı Değiştirin! daha iyi sağlığa, kendini – iyileştirmeye ve duygusal özgürlüğe genişlemedir. Sizi imgeleminizin sınırlarına götürür, duygusal bloklarınızı salıverir ve yaratıcılığınızı ve esenliğinizi ilerletir.

Dünya çapında 35,000 den fazla insan DNA’larını aktive etti ve sağlığa, neşeye ve huzura doğru genetik hızlanmanın tadını çıkarıyor. Onlar sürekli olarak pozitif sonuçlar ve yaşam gelişmeleri bildirdiler.

Niyetinizin ve imgeleminizin gücü ŞİMDİ en yüksek potansiyeline ulaşsın – DNA AKTİVASYONLARI vasıtası ile.

Aşağıdakileri nasıl uygulayacağınızı öğrenin
» Birinci DNA AKTİVASYONU (Gençlik ve Canlılığın Hızlandırılması)
» İkinci DNA AKTİVASYONU (Gençleşme & Genişleme)
» DNA Meditasyonları ve DNA Şifa Komutları

Yaşamınızı Ebediyen Değiştirebilirsiniz.
Bu, sonuca yönelik teknikler ile aşağıdakileri deneyimleyebilirsiniz:

+ Daha az korku ile yaşamak + Daha derin İçsel Huzur hissi
+ Daha İyi Duygusal İstikrar + Gelişen İlişkiler
+ Yaşam Amacına daha çok çekilme + Sıcak düğmeleri bırakma
+ Düşüncelerin Daha Berrak Olması + Daha İyi Beslenme Farkındalığı
+ “Eski ıvır zıvırların” Salıverilmesi + Yaşam Amacına daha çok çekilme

Bu kitap, kanıtlanmış sonuçlara dayanan, kendi kendine yardımcı şifa metnidir. Bireysel ve dünya çapında şifaya katkıda bulunan teknikleri tanımlar.

Bu kitapta sunulan DNA Aktivasyon Teknikleri, kendi psişenizdeki yerinizi keşfetmek için güçlü, ancak basit yollardır. Büyük bir olasılıkla yaşamınızda ilk kez, anlık şifaya tanık olabilir, kendinizi ağrıdan kurtarabilir, sıkıntı veren duyguları salıverebilir ve oturduğunuz odadan daha genişlemiş hissedebilirsiniz.

DNA Aktivasyonunu deneyimlemek bedenin, zihnin ve ruhun toplam bütünleşmesine doğru ilk adımdır: geriye kalan yaşamınız boyunca sevinçle hatırlayacağınız bir an. Tekniklere daha aşina oldukça, insan bedeninizi daha çok tanıyacaksınız ve onun içsel dünyasının enginliğini keşfedeceksiniz. Ağrıyı ve hastalığı Sevgiye dönüştürdüğünüzü imgeleyin. Şifanın gücünü imgeleyin ve olayların gerçekte işlediği yolu derinden anlayın.

Bu kitap dönüşüm ile ilgilidir. Bu kitapta sunulan Birinci ve İkinci DNA Aktivasyonları’nı, ve en sonunda 3 ncü, 4 ncü ve 5 nci DNA Aktivasyonlarını uygulamanızı ilham edecek bir referans rehberdir.
DNA nızı Değiştirin, Yaşamınızı Değiştirin! kitabının önceki baskısına göre daha incelik kazandırılmış olan bu baskısı, hücre zekası ve hücrenin biyolojik fonksiyonları ile ilgili yeni bilgiyi getiriyor. Okuyucuya, aktivasyonlarının yararlarını nasıl hızlandıracağı ile ilgili yön sağlıyor. Bu teknikleri kullanarak, daha fazla duygusal salıverme çalışması ve kendi kendine şifalar yapabilirsiniz. Bu içgörü ile genişleyen şifa bilinçliliğiniz ve İnsan – Spiritüel doğanız arasındaki ilişkiyi daha iyi anlayabilirsiniz.

Siz, yaşamın mucizesinin içimizdeki İlahi Dizayn’a nasıl dayalı olduğunu görürken, “maddeyi etkileyen zihin” cümlesi bu bölümde hayata geçiyor. Kitap ayrıca gezegeni çevreleyen İlahi Dişil Enerjiye ve burada sunulan tekniklerin insanlığı nasıl güçlendirdiğine değiniyor. Ancak, bu dünyada bir fark yaratmak her birimize bağlıdır.

Bu kitap daha iyi sağlığa, şifaya ve duygusal özgürlüğe bir yolculuktur. Sizi imgeleminizin kıyılarına, sınırlamaların kapılarını açmaya götürecek ve yaratıcılığınızı bir zamanlar sadece hayal ettiğiniz boyutlara yönlendirecektir.

Aslında herkes için evrensel armağan olan bu yöntemler çoğu insan tarafından kullanılmaktadır. Yaşamın bu şifa verici yanlarını geliştirerek zihninizi, bedeninizi ve duygularınızı tekrar sağlıklı durumuna getirebilirsiniz. Kuantum Fiziğinin şimdi kanıtladığı gibi, DNA’nızı değiştirerek Yaşamınızı değiştirebilirsiniz.

Yazar: Dr. Robert GERARD
Yayınevi: Koşulsuz Sevgi Yayınları
Çevirmen: Saffet GÜLER
Sayfa sayısı: 162
ISBN: 9944-5569-2-7
Basım tarihi: Mart 2007
Kategori: Ruhsal Şifa

Kargo ücreti dahil 20 TL

Sipariş İçin:
GARANTİ BANKASI
Saffet Güler
Şube: 031/Bornova
Hesap No: 6685103