Sevginin Web’i

Yazdır Yazdır 

Sevginin Web’i, bu gezegendeki tüm varlıkların ilahi özünün birleştiren enerjisel bir ağdır. Varlığımızın bu en derin kısmında, her birimizde sevmekten ve sevilmekten başka bir şey istemeyen güzel, ilahi bir öz vardır. Gözlerimize görünmez olsa da, Sevginin Web’i, bu en derin öz vasıtası ile hepimizi birbirimize bağlar. Gezegenimizi ve burada yaşayan herkesi çevreler ve kucaklar. Hepimiz ilahi sevgi ile birbirimize bağlıyız. Bu bağlantının ne kadar farkında olduğumuzu seçmek her birimize bağlıdır.

Hepimiz sevginin sınırsız miktarlarını verme ve alma kapasitesine sahibiz. Çoğumuz bunu unuttuk ve yaşamlarımızda yalnız hissediyoruz. Sevginin Webi gerçek doğamızı hatırlamaya çağırıyor. Bu, Sevginin Web’i ile bilinçli olarak bağlı olan hepimizin arasında ve içimizde akan sevginin bolluğunu paylaşmakta bir araya gelmek için bir çağrıdır.

Web’e nefes alıp verin. Aşağıda, nefes vasıtası ile Sevginin Ağına bağlanmanın güçlü, basit bir yolu var. Bir dakika için gözlerinizi kapayın ve dünya etrafındaki tüm varlıkların en derin özünü birleştiren bir ağı vizüalize edin. Bunu yaparken, ellerinizi kalbinizin üzerine veya göğsünüzün merkezine koymanızı tavsiye ediyoruz. Bu imgeye açılırken, birkaç derin nefes alıp verin.

Şimdi, yavaş, derin bir nefes alırken, kendinize şunları söyleyin :

Senin kutsal sevgin bana akıyor.

Sonra aşağıdakini düşünürken ve hissederken, yavaşça nefes verin :

Kutsal sevgim sana akıyor.

Kalbinizi mevcut olan tüm sevgiye tamamen açarken, bunları birkaç kere tekrarlayın. Nefes alırken ciğerlerinizi tamamen doldurun ve nefes verirken tam olarak boşaltın. Bunu bir dakika kadar yapmak bizi daha sevgi dolu bir yere güçlü bir şekilde götürebilir. Bunu şimdi deneyin, kendinizi gerçekten sevginin akışına davet edin !!!

Web’e nefes alıp vermeyi istediğiniz, ama yukardaki sözcükleri unuttuğunuz zamanlar olabilir. “Webi hissetmek için tüm ihtiyacınız olan “Bana sevgi, sana sevgi”dir. Kendi sözlerinizi de yaratabilirsiniz, sizin için anlamı olan sözcükler ile. En önemli element Sevginin Ağı vasıtası ile bu güzel gezegendeki tüm insanlar ile bağlantı kurma niyetinizdir.

Sevginin Ağına bir arkadaşınız ile birlikte nefes alıp verin. Bu egzersizle kendi kendinize rahat olduğunuz zaman, bir arkadaş ile daha derine gitmeyi düşünün. Gözlerinizi kapalı tutabilirsiniz, veya birbirinizin gözlerine bakabilirsiniz, birlikte derin nefes alıp verirken, sevgiyi hissedin : Kutsal sevgin bana akıyor. Kutsal sevgim sana akıyor. Aynı anda nefes alıp veriyor olmanız önemli değildir. Sadece nasıl en iyi hissettirirse bırakın öyle aksın. Arkadaşınız ile bitirdiğiniz zaman, gezegen üzerindeki tüm varlıklar ile henüz üretmiş olduğunuz sevgiyi paylaşmak için bir dakika ayırmayı unutmayın !

Web’i Dünyaya getirmek. Eğer yaşamınızı güçlü bir şekilde dönüştürmeye hazırsanız, Sevginin Ağını günlük dünyanıza getirmeyi düşünün. Uyandığınız zaman başlayabilirsiniz ve uyumadan hemen önce yukardaki egzersiz ile gününüzü bitirebilirsiniz. İşinize başlarken veya stresli hissettiğinizde, bir dakika durun ve webin sevgisinde derin nefes alıp verin. Sonra nefes verirken, sevginizi etrafa gönderin. Bunu gözleriniz kapalı veya açık iken yapabilirsiniz.

Gün boyunca, günlük aktiviteleriniz sırasında Sevginin Ağına nefes alıp verebilirsiniz. Bir yerde beklerken webe sessizce nefes alıp verebilirsiniz. Bu bağlantıya açıldığımız ve uyguladığımız her seferinde, hem kendimizdeki hem de web’deki sevgiyi güçlendiririz. Bunların hepsi bir dakikadan az bir sürede yapılabilir, yine de, daha çok uyguladıkça, yaşamınızın büyük ölçüde dönüştüğünü gördüğünüz zaman şaşırmayın !

Önemli Not : Kutsal sevgiyi solurken, tüm insanlar ile sevgi dolu bağlantıya açılmada, birkaç kişi, bir kişi ile ilgili çok güçlü negatif enerji onların düşüncelerine geldiği zaman, zorluk deneyimlediler. Eğer bunun gibi bir şey olursa, görünür olarak açık olmadığınız birileri ile sevgiyi paylaşmak zorunda değilsiniz. En iyisi, bu kişinin enerjisinin düşüncelerinizi terk etmesini bilinçli olarak söylemektir, böylece yapabildiğiniz kadar herkesin kalpleri ile bağlantıya tekrar açılabilirsiniz.

http://www.weboflove.org/inspirationalstories