ALTŞAHSİYET, ÖLÜMDEN SONRA YAŞAM

Yazdır Yazdır 

ALTŞAHSİYET , ÖLÜMDEN SONRA YAŞAM

Altşahsiyet (PDF dosyasını açmak için yazının üzerine tıklayın)

Ölümden sonra yaşamın varlığı hakkında gerçekler. İnsana bedeninin ölümünden sonra ne olur? İnsan altşahsiyet olarak ne hisseder? İnsan üçüncü güçlerden etkilendiğinde ne hisseder? İnsanın ölümden sonraki kaderi tüm dinlerin en korkunç sırrıdır. Peygamberler insanın ölümden sonraki kaderi hakkında hangi gerçeği söylediler ve günümüzde neden bunu bilmiyoruz? İkinci ölüm nedir?

Herkes kendini korumak için ölüler dünyası hakkında neyi bilmelidir? İnsanın kafasının içindeki ses nedir ve neden tehlikelidir? İnsanın altşahsiyeti ne zaman aktif hale gelebilir ve nasıl hareket eder? Baskın bir altşahsiyet: yaşayanlara ne gibi zararlar verir, hangi işaretlerle tanımlanabilir ve yaşayanların hayatını nasıl alır? İnsanlar nasıl baskın altşahsiyetler haline gelir ve büyü, hipnoz ve süper yetenekler edinme yolunun tehlikeleri nelerdir?

İnsanları seri cinayetler işlemeye kim kışkırtır? İnsanın içindeki manyak nasıl ayırt edilir? Geleceğin teknolojisi şimdi. Şahsiyet, altşahsiyetin eylemlerinden sorumlu olmalı mı? İnsanı ve dünyayı değiştiren ilksel Bilgi.