DÖNGÜSELLİK. Hala zamanımız var mı?

Yazdır Yazdır 

Tüm dünya, küresel iklim değişikliği ve doğal afetlerdeki anormal artıştan endişe duymaktadır. Resmi kaynaklar inatla antropojenik faktöre atıfta bulunurken, CO2 emisyonlarını azaltmak için büyük miktarda para tahsis ediliyor. Ama iklim değişikliğini gerçekten etkileyebilir miyiz?

Uluslararası çevrimiçi konferansta “Küresel Kriz. Hakikatin Zamanı”, olup bitenlerin ana nedeninin galaktik etkileşimlerin neden olduğu 12 bin yıllık bir döngü olduğunun reddedilemez kanıtları sunuldu. Döngü, çeşitli araştırmacılar tarafından birçok bilimsel makale ve kitapta tanımlanmaktadır. Toplanan veriler, gezegenimizde eşit sıklıkta ve neredeyse aynı anda aşağıdakilerin olduğunu kanıtlıyor:

Felakete yol açan volkanik patlamalar

Atmosferde 10-15 derece sıcaklık farkı

Deniz seviyesinin 20-50 metre değişimi

Büyük ölçekli buzullaşma

Yerkürenin manyetik alan gezinimleri

Gerçeklerle dürüstçe yüzleşelim: Bütün bunlar şimdi başımıza geliyor! İklim değişikliğinin gerçek nedeni olan başka bir döngüde yaşıyoruz.

Şimdi bu gerçeği tüm insanlara iletmek önemlidir. Hâlâ zaman varken, tüm gerçekleri araştırmak ve çözüm bulmak için farklı bilim alanlarından bilim adamlarını bir araya getirmek gereklidir. Yalnızca barışçıl bir Yaratıcı toplumda ve insanlığın yararına hizmet eden en son teknolojilerin yardımıyla, tüm zorluklardan sağ çıkabilir ve gezegenimizi yenileyebiliriz!

Arkadaşlar, bize katılın ve uluslararası çevrimiçi konferans “Küresel Kriz. Hakikat zamanı” linkini paylaşarak mümkün olduğu kadar çok insanı bilgilendirin. Yayın eşzamanlı olarak dünyanın 100 diline çevrildi ve 180 ülkeden insanlar tarafından organize edildi!

Türkçe seslendirme…