DÜNYAYI DİRİ OLANA GERİ VERELİM

Yazdır Yazdır 

DÜNYAYI DİRİ OLANA GERİ VERELİM

DÜNYAYI DİRİ OLANA GERİ VERELİM (dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

ALLATRA Uluslararası Halk Hareketi fenomeni nedir? Birliğin gücü nelerden oluşur? Neden gezegende ne kadar çok insan varsa, insanlık teknolojik olarak o kadar gelişmiş oluyor? Neden en son teknolojilerin çoğu insanların çoğundan gizleniyor? İnsan kendi yaşamının kalitesini nasıl artırabilir? Yaratıcı Toplum’da Tek Birleşik Uygarlık’ı geliştirmenin birinci ve ikinci aşamalarında insanlığın önünde ne gibi fırsatlar açılacak?

İnsan ve onu etkileyen görünmez dünya hakkındaki gerçekler. Dünyayı değiştiren bilgi. Neden bir insan görünürde hiçbir neden olmaksızın haliyle, gözlerinin ifadesiyle vb. aniden değişir? Neden insanlarda olağandışı yetenekler aniden ortaya çıkar? Kendini oldukça sağlıklı hisseden bir insan hangi nedenle aniden kendini kötü hissetmeye başlar? Neden bazı insanlar karanlıktan ve gece karanlığından korkarlar?

İnsan bilinci neden ölüm anlayışını dışlar? Neden bir insan öleceğini sadece teorik olarak anlar, ama buna inanmaz? Bilinç nasıl çalışır ve alt-şahsiyet bilincin çalışmasıyla kendini nasıl gösterir? Bir insan için, içinde bir altşahsiyetin tezahür etmesinin sonucu nedir? Bir altşahsiyet ile bir insanın ortak yaşamı olumlu olabilir mi? Altşahsiyetler ahlaki ve etik yönden yoksun mudur ve neden? Bir altşahsiyet (ölü), eğer böyle bir fırsatı varsa, yaşayan bir insanı hayattan yoksun bırakır mı? Ahnenerbe görünmez dünyanın hangi sırlarına sahipti?