GERÇEK KAHRAMANLAR

Yazdır Yazdır 

GERÇEK KAHRAMANLAR (Video programından)

GERÇEK KAHRAMANLAR (PDF dosyası, indirmek için yazının üzerine tıklayın)

İnsanlar kahraman olarak doğmazlar, gerçek kahraman olurlar! Şüphelerle nasıl başa çıkılır ve kendine nasıl inanılır? Kendi içinizdeki kötüyü nasıl durdurabilir ve iyiyi nasıl geliştirebilirsiniz? Dikkatimiz nedir ve onun kudretli gücü nedir? Nasıl özgür ve mutlu olunur? İnsan kendini değiştirerek dünyadaki değişiklikleri nasıl etkileyebilir?

Geçen yıl, bireysel olarak kaç kişinin çok şeyi değiştirebildiğini ve bu kadar çok insan olduğunda ne kadar değiştiğini gösterdi. İnsanlık, manevi doğası ve evrensel insani değerler temelinde birleşirse (bütün peygamberlerin bahsettiği şey budur), kapasiteleri sonsuz olacaktır. Böyle bir insanlığın geleceği olacak!

“Evet” olduğunu hissederken, sadece kendi düşüncenizin, “hayır” diyen bilincinizin üzerinden geçmelisiniz. Bunun gerekli olduğunu hissediyorsunuz. Bir adım atın – ve dünya değişir. Bir adım atan bir çok insan var. Ve bu umut veriyor. Şimdiye kadar, yalnızca bu, çok uzun zaman önce bitmiş olabilecek dünyamızı kurtarıyor, ama dünya devam ediyor. Aslında modern zamanların gerçek kahramanları olan böyle insanlar sayesinde devam ediyor. ” İgor Mihayloviç Danilov.

Bu herkesi ilgilendiriyor. İnsanlığın gerçek kahramanları kimler? Bunlar, insanlığın bugünü ve geleceği ile ilgilenen ve insanlığın Yaşamı için mümkün olan her şeyi yaratan insanlardır. Onlar, ruhen özgür olup, fiil ve eylemleri ile Gerçek Hayatı kazananlardır.

Ruhsal Dünya Hakkında

https://youtu.be/hJ3o8DgYCQ0  

İgor Mikhailovich Danilov ile videolar

https://allatra.tv/en/video/about-the-spiritual-world  

Uluslararası Çevrimiçi Konferans “Küresel Kriz. Hakikatin Zamanı”

https://youtu.be/NJQ0ntduJjE  

180 ülkeden gönüllüler tarafından dünyanın 100 diline simültane tercüme ile düzenlenen büyük ölçekli bir etkinliktir.

YARATICI TOPLUM projesi resmi websitesi

https://creativesociety.com 

info@creativesociety.com 

ALLATRA Uluslararası Halk Hareketi resmi websitesi

https://allatra.org

info@allatra.org 

ALLATRA TV Uluslararası İnternet Televizyonu resmi websitesi  

https://allatra.tv/en 

info@allatra.tv