HATHOR GEZEGEN MEDİTASYONU: Dünyaya Şükran Şarkısı

Yazdır Yazdır 

Hathor Gezegen Meditasyonu
Tom Kenyon kanalıyla

Dünyaya Şükran Şarkısı

Dünya hızlı dönüşümün eşi benzeri görülmemiş portalından geçerken, bu şarkı Gaia’ya ve onun tüm duyarlı varlıklarına enerjisel bir sunudur. Ayrıca bu Dünyaya destek olan sayısız bedensiz varlığa ve tüm yaşamı şefkat ve anlayış ile kucaklayan yukarı doğru yolu yaşamak için çaba gösteren herkese bir sunudur.

Büyük gezegensel belirsizlik ve stresin bu zamanında, ıstırap çeken yalnızca insanlar değil, hem maddesel hem de maddesel olmayan, görünen ve görünmeyen tüm varlıklar ıstırap çekiyorlar.

Bu şarkı kollektif olarak Aethos olarak değindiğimiz ve gerçekliğimizin 10 ncu – 12 nci boyutlarında oturan spiritüel öğretmenlerimizden bir armağandır.

Bu kendi içinizdeki yükselen yola bağlanmanız ve Dünyaya ve üzerinde ve içinde oturan tüm varlıklara, hayat dediğiniz engin gizemi paylaştığınız için şefkatiniz, anlayışınız ve minnettarlığınız için kalbinizin dili ile iletişim kurmanız için bir alettir.

Aethos’un perspektifinden, biyolojik yaşamınız daha büyük Yaşamınızın sadece tek bir ifadesidir. Ve yukarı doğru yaşamak için gayret edenleriniz için, aynı anda bilincin ve ışığın çoklu boyutlarında oturduğunuzu kavramak faydalıdır. Bu anlayış, Dünyanız devam etmekte olan gezegensel değişimlerden geçerken deneyimleyebileceğiniz herhangi ıstırabı büyük ölçüde hafifletir.

Dünyaya Şükran Şarkısının iki amacı vardır. Birincisi, sizler bu şarkıya doğum veren varlığın armonik alanına girerken, sizin için bir rahatlama aleti olmasıdır. İkinci amaç, bu rahatlığı uzaktan diğer varlıklara genişletmenizin bir yolunu sağlamaktır.

Başka bir varlık ile veya hatta Dünya gibi gezegensel bir bilinç ile otantik kalpten hissedilen şükran ile iletişim kurduğunuzda bu, tüm şeyler arasındaki farklılıkların ötesini gören ve aşan her şeyi kucaklayan sevginin inayeti ve gücü ile varoluşun temel dokusunu etkiler. Bu tür sevgi gizemlidir ve hoşlanılan ve hoşlanılmayan şeylerden etkilenmez, bunun yerine bağışlar ve hayatın görünür yok oluşunun ortasında bile yaşamın yeni yüksek ifadelerini oluşturur.

Dünyaya her şeyi kucaklayan sevginin herhangi bir eylemini salıverdiğiniz zaman, tüm yaşamı yükseltirsiniz. Bu şarkı bunu yapmanın sadece bir aracıdır.

Şarkıyla meşgul olmak için, sadece ses kodlarını dinlerken takdir veya şükran hissine girin. Sonra kalbinizden bu şükran hislerini hayal gücünüzde size doğal gelen herhangi bir şekilde dünyaya yönlendirin. Bazılarınız her şeyi kucaklayan sevginin bu hislerinin kalbinizden tüm yönlerde aktığını görebilir ve/veya hissedebilirsiniz. Bazılarınız zihin gözünüzde kendinizi uzayda süzülerek bu hisleri Gaia’ya ve onun üzerinde ve içinde yaşayan herkese gönderdiğinizi görebilirsiniz.

Eğer bu şarkı ile düzenli bir şekilde çalışmayı seçerseniz, size anlaşılmaz rahatlama getirdiğini görürsünüz ve bu rahatlığın sizden diğerlerine nasıl aktığını duyumsamaya başlarsınız.

Hathorlar
20 Mart 2019

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Sanıyorum bu mesaj basitliğinde ve kesinliğinde zamanında gelen bir mesaj.

Uyumlu duygusal hallere girmek, takdiri ve şükranı hissetmek bu ses meditasyonunun niyet edildiği gibi çalışması için önemli bir gerekliliktir.

Dinlemek ve/veya indirmek için burayı tıklayın;

https://www.dropbox.com/s/08z5rsxac0t6bkm/A%20Song%20of%20Gratitude%20to%20the%20Earth.mp3?dl=0

(Çeviri: Saffet Güler)

www.tomkenyon.com