HATHOR GEZEGENSEL MEDİTASYON: GÜNCELLEME

Yazdır Yazdır 

HATHOR MESAJI

 Hathor Gezegensel Meditasyon: Güncelleme 5 Eylül’de küresel meditasyon için bağlantısı noktası olan New York’daki Peter Jay Sharpe Tiyatrosunda 500 den fazla insan toplandı.

Meditasyon kaydedildi ve bu mesajın altındaki linki kullanarak dinleyebilir ve/veya indirebilirsiniz. Bu ses meditasyonunu alıyorsunuz, çünkü Hathor mesajlarını alıyorsunuz. Bu ses meditasyonu sadece Hathor mesajlarını alanlar veya New York’ta bize katılanlar için elde edilebilirdir. Bu ayrıca, üretildiği zaman workshop setinin bir parçası olacak. Kişisel kullanımınızın dışında bunu başka bir yere göndermemenizi veya başka herhangi bir şekilde kullanmamanızı istiyoruz.

Hathorlar tüm dünyadan on binlerce insanın katıldığı meditasyonun başarılı olduğunu ve sonraki 9 – 12 ay içinde ekosistemimiz ile ilgili küresel farkındalığın ve eylemin artışını göreceğimizi söyledi. Onlara daha fazla soru sorunda, zamanda bu noktada bu değişimin taban örgütlerden, çocukların seslerinden ve hayal edilmeyecek uluslararası işbirliğinden geleceğini söylediler.

Bazılarınızın meditasyon ile ilgili kişisel deneyimimi bilmek isteyebileceğinizi sanıyorum. Olaydan günlerce önce dirençli idim, çünkü gezegensel enerjinin nasıl yoğun olacağını ve beni nasıl etkileyeceğini sezgisel olarak hissediyordum.

Meditasyon sırasında, durugörüyle uzaya fırlatıldım ve Dünyanın çoklu boyutlardan gelen çok fazla sayıda iyiliksever varlıklar tarafından göksel ışık ve şifa enerjileri ile yıkandığını gördüm. Gezegenimize uzatılan göksel yardımın derinliğini ve büyüklüğünü duyumsamak akıllara durgunluk veren bir deneyimdi.

Bu enerji o kadar kuvvetli idi ki, saatlerce derin bir şekilde değişik bir haldeydim. Aslında, Biyofotonik ağımın hızlı aktivasyonun deneyimledim, yani bedenimin hücreleri ışığı hızlanmış bir oranda yayıyordu. Bu psişik bir izlenim idi ve herhangi türde bilimsel bir ölçüm vasıtasıyla doğrulayabileceğim bir şey değildi. Ama artan ışık izlenimi devam etti ve sonraki yirmi dört saatte enerji bedenimi saf elmas ışıklar alanı şeklinde deneyimledim.

Hala çevremden ve bedenimden duyusal girdi alırken, yoğun beyaz ışığın kuvvetli duyumsamaları ile periyodik olarak çakıştı ve bu fenomen gece ve rüya zamanında devam etti.

Bu ışıkla – dolu beden deneyimim vecd dolu ve kendinden geçirici iken, ondan sonraki kişisel reaksiyonum öyle değildi. Bununla demek istediğim şey, meditasyonlar ve workshoplar sırasında yüksek titreşimli enerji alanlarına girdiğim zaman, çoğunlukla egosal benliğimden geçici bir tepki oluyor. Ve çoğunlukla bu kişisel denge haline, yani var oluş “normalime” geri dönmem biraz zaman alıyor.

Diğer bilinç kaşifleri de kendi keşiflerinde benzer fenomeni deneyimlediklerini anlattılar.

5 Eylül Hathor Küresel Meditasyonu durumunda, olağan benlik duyguma geri dönmek 72 saat sürdü, hepinizin bu küresel meditasyona karılmanızın sonucu olarak şimdi varlığımda yüksek enerji olduğunu söyleyebilirim ve bunun için gerçekten minnettarım.

Bu kişisel anekdotu hepimizin birlikte yarattığımız enerjinin kudretini ve gücünü belirtmek için paylaşıyorum. Ve bazılarınızın benimkine benzer meditasyon sonrası reaksiyonlara sahip olmanız durumunda bunu paylaşıyorum.

Kalbimin en derinlerinden zaman ayırıp katıldığınız için size teşekkür ederim.

Size ve sevdiklerinize kutsamalar.

Tom Kenyon

Ses dosyasını dinlemek ve/veya indirmek için Click here burayı tıklayın. Lütfen bu linke tıklayarak bunu herhangi bir websitesine veya herhangi bir medyaya göndermeyeceğinizi kabul ettiğinizi not edin, çünkü bunun telif hakkı vardır ve bu noktada herkese dağıtım için değildir. Lütfen ayrıca bu ses dosyasının otuz gün içinde websitemizden kaldırılacağını not edin.