Hathor Gezegensel Meditasyonu: Dünyanın Çocukları İçin En Yüksek Kader Şarkısı

Yazdır Yazdır 

Hathor Gezegensel Meditasyonu
Tom Kenyon kanalıyla

21 Ekim 2019

Bu ses meditasyonunu Dünyanızdaki insan varlıklarının gelecekteki nesillerine yardımcı olmayı dileyenler için bir alet olarak sunuyoruz.

Bu yöntem yeni bir Hathor doğduğu her seferinde yaptığımız bir ritüele dayanıyor. Onun ebeveynleri ve tüm yakınları, bir Hathor varlığı olarak tüm yaşamı boyunca onu takip edecek olan bir niyetin armonik alanını yaratmak için çocuğa söylenen En Yüksek Kader Şarkısını seslendirirler. Niyet, bu varlığın ruhsal güçlerine derin ve engellenmemiş erişime sahip olmasıdır ve hayat ona dualistik bir evrende varoluşun zorluklarını sunarken, gücün, bu derin kuyusundan çok daha kolaylıkla çekilebilmesidir.

Bizler Dünyanın geleceğini ve bu gezegende enkarne olacak olan çocukların karşılaşacağı olağanüstü durumları düşünürken, onlar için bu şarkıyı kendi çocuklarımız için En Yüksek Kader Şarkısını seslendirdiğimiz aynı ruh ile seslendirmek için yüreğimiz şefkatle doluyor.

Şu anda ortaya çıkmakta olan ve gezegeninizde ortaya çıkmaya devam edecek olan Kaotik Düğümlerin sürekli artan sayısı ve yoğunluğu nedeniyle, insanlığın geleceği hızlı ve radikal dönüşüm halindedir. Bu durumlara enkarne olan varlıklar eşi görülmemiş fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal zorluklar ile karşılaşacaklar.

Bizim perspektifimizden “yaşamın amacı”, bir varlığın diğer yaşamlara, ayrıca trans-biyolojik, yani maddeden daha çok ışıktan oluşan bedenlenme alemleri olan realitenin diğer boyutlarına götüreceği yüksek spiritüel vasıflar ve yetenekler geliştirmek için varoluşun baskısı altında kendi daha derin doğasını keşfedebileceği bir ifade alanı sunmaktır.

Eğer bu ses meditasyonunun niyeti ile rezonans hissediyorsanız, her istediğinizde bunu yapmaya davet ediyoruz. Kendi temel doğası ile, bu ses meditasyonu onunla çalışanlara şifa ve rahatlık vermeye eğilimlidir. Ses kodlarını dinlerken, şu andaki fiziksel bedenlenmenizin sınırlı realitesinde kendisini ifade ederken, bilincin engin, gizemli ve sonsuz matriksini aktive ederler ve getirirler.

Farkındalığınız kalp çakranızda (göğsünüzün ortasında) dinlensin ve – sizin için doğal hissettiren şekilde – bu Dünyada doğan çocukların tüm gelecek nesillerinin önünüzde olduğunu hayal edin. Bu çok büyük sayıda varlık olacaktır. Onların çoğu sizinkinden farklı kültürel gerçekliklerden ve ırklardan olacak. Onları farkındalığınızda kucaklayın. Bu ilk adımdır: canlı imgelemenizde onların farkında olmak. Sonraki adım, onların yaşamlarının gelecekteki açılımında dayanmalarına, devam etmelerine yardımcı olacak bir armonik eklemektir. Sürekli hareket, değişim ve dönüşümde olan bir dünyaya enkarne olarak üstlenecekleri büyük görev için onlara cesaret, rahatlık ve takdir hisleri gönderin.

Bazılarınız zaman zaman gelecek ile ilgili korku, umutsuzluk, üzüntü ve kendi endişeleriniz ile ilgili diğer duygulara yenildiğinizi görüyor olabilirsiniz. Eğer içinizde bu tür duygular ortaya çıkarsa, önünüzde Dünyanın gelecekteki çocukları imgesini taşımayı bırakın. Bunun yerine kalp çakranıza odaklanın ve ses kodlarının kendi acınızı ve gelecek ile ilgili endişenizi dönüştürmesine izin verin. Sadece ses kodları ile birlikte olun ve bırakın ortaya çıkan hisler herhangi bir şekilde değiştirmeden orada olsun. En sonunda farkındalığınızın ve duygusal acınızın ses kodlarının enerjileri ile birliği o hisleri dönüştürür ve sizin için farklı bir duygusal alan yaratır. Bu şekilde ses kodları ile bir çok kez ve gelecek ile ilgili kendi negatif izlenimlerinizi “temizlemek için” bir çok durumlarda çalışmanız gerekebilir.

Duygusal olarak temiz oluncaya kadar, gelecek nesillere pozitif niyet gönderme aracı olarak ses meditasyonu ile çalışmayın.

Pozitif niyet göndermek için gerekli olan titreşim alanını taşımak için belirli bir derecede spiritüel üstatlığı elde etmeniz gerektiğini anlamak çok önemlidir. Ses meditasyonu süresi boyunca bu pozitiflik seviyesini taşıyabildiğinizden emin olun.

Eğer duygusal gerçekliğinizde bu pozitif titreşim alanını taşıyamadığınızı görürseniz, sadece yukarıda tanımlanan kendini temizleme amacı için ses kodları ile çalışın. Gelecek nesillere pozitif niyet göndermek yerine, meditasyonunuzun odağı bu olsun. Meditasyon sırasında pozitif alanı taşımak için duygusal malzemeyi yeterince temizlediğiniz zaman, gelecek nesillerin yararı için meditasyonu yapmakta rahat olun.

Gelecek nesiller için pozitif bir etki üretme aracı olarak meditasyon ile çalışmanın daha fazla avantajlarının olacağı zamanın akışında anlar vardır. Eğer bu çalışma ile bağlantılı hissediyorsanız, bu zamanların ortaya çıkışını duyumsarsınız. genel olarak konuşursak, Yeni Ay, Dolunay gibi kozmik anlar ve diğer kozmik hizalanmalar bu ses meditasyonu ile çalışmak için son derece üretken fırsatlar sunar.

Bu meditasyon ile düzenli olarak çalışmaya çağırıldığını hissedenler için, Dünyanın çocukları ve tüm gelecek nesiller adına size teşekkür ediyoruz.

Bizim perspektifimizden hangi formu almış olduğuna bakmaksızın, kozmostaki tüm bilinç ışık ve enerjinin birbirine yakından bağlı dokusunun parçasıdır.

Kozmosun herhangi bir bölgesindeki bir değişim diğer bölgeleri etkiler. Bu nedenle, pozitif niyet göndermek için bu ses meditasyonu ile çalışanlar, yaşamın engin dokusuna yararlı yayınımların tohumlarını eklediğinizi kesinlikle bilin.

Büyük Gizemin yaşayan bedenlenmesi olduklarını bilmeleri için tüm varlıklar iyileşsin ve yüceltilsin ve yaşamları bu kavrayış ile kutsansın.

Hathorlar
21 Ekim 2019

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Bu ses meditasyonu rahatlatıcı bir şekilde basittir ve bir çok durumlarda onunla çalışmış olarak, Hathorların yorumunu onaylayabilirim: “bu ses meditasyonu onunla çalışanlara şifa ve rahatlık vermeye eğilimlidir”

Dünya olayları tarafından üzüldüğüm ve meditasyon ile çalışmaya karar verdiğim bir çok zamanlar oldu. Her durumda, daha açık, zengin kaynaklı ve huzurlu zihinsel/duygusal hale girdiğimi hissettim.

Bu ses meditasyonu 13:51 dakikadır ve 2018’de Seattle, Washington’da Işıldayanlar adını verdiğimiz workshobun kapanış seansında verilen tam, düzenlenmemiş ses meditasyonudur.

Bu mesajı aldıktan sonra, Hathor danışmanlarıma bu mesajı okuyanların sorabileceğini düşündüğüm bir kaç soru sordum.

Her şeyden önce, gelecekte enkarne olacak olan çocuklara değinirlerken, şu anda çocuklar olanlara hitap etmediler. Bu meditasyon zaten enkarne olmuş olan ve hala çocukluklarında olanlara yönlendirilebilir mi? Kısa yanıt evettir, ama bir uyarı ile. Bu meditasyonun alıcılarına herhangi bir düşünce formu, inanç veya gündem empoze etmiyorsunuz. Bu meditasyonun tek amacı onları kendi içsel spiritüel güçlerine ve kaynaklarına bağlamaktır – kendinizinkileri onlara empoze etmek değildir.

Hayvan severlerden çok fazla e posta beklediğimden, danışmanlarıma bu meditasyonun bu gezegende enkarne olacak insan olmayan hayvanlara pozitif niyet göndermek için kullanılıp kullanılamayacağını sordum. Yorumları çınlayan bir evet idi. Aslında, bazı hayvan ruhlarının bazı insan ruhlardan daha ileri olduklarını ve tüm duyarlı varlıkların şimdi girmekte olduğumuz gezegensel dönüşümler tarafından etkileneceğini ve hayvan krallığı için ses meditasyonu yapmanın çok faydalı bir şey olduğunu söylediler. Hayvanlara ve insan varlıklara pozitif niyet göndermeyi seçerseniz, bunun ayrı seanslarda yapılması gerektiğini söylediler.

Sonraki yorumları spiritüel uyumlanmalar ile ilgiliydi. Hathorlara göre, bazı insanlar insanlara hissettiklerinden daha çok hayvanlara daha yakın hissediyorlar ve eğer durum buysa, o zaman sadece bu tercihi kucaklayın ve meditasyonu yalnızca hayvan krallığı ile çalışmak için kullanın.

Onların bu konu üzerine son yorumları oldukça ilginç. Meditasyonu yalnızca hayvan krallığı ile çalışmak için kullananların, en sonunda kendilerinde genel olarak insan varlıklarına karşı ortaya çıkan beklenmedik şefkat duygusunu görebileceklerini söylediler, çünkü çoğu insan hayvan krallığından ayrılığı algılamaları ile ve hayvan ruhları alemi ile etkileşim yokluğundan derinden yaralıdır.

Son olarak, bu ses kodlarının bazı ilginç özellikleri olduğunu keşfettim. Bundan, Ses Şifacıları, Psikoakustik kaşifleri ve/veya Zihin Psikonotları olanlar için bahsediyorum.

Bu özel ses meditasyonunun ses kodları olağandışı armonik ve uzamsal ilişkilerde hazırlanmış. Bu armonik ve uzamsal ilişkilerin, minik enerjisel solucan delikleri üreten süptil enerjinin çokboyutlu dönüşlü alanlarından ve kuantum dalgalanmalardan kısmen sorumlu olduğuna inanıyorum. Bu son derece küçük solucan delikleri veya Einstein-Rosenberg Köprüleri vasıtası ile, gelecek nesiller için pozitif niyet üreteci yaratabildiğimize inanıyorum.

Bu ses meditasyonunun tek odağı doğmamış nesillerin yararına olurken, aynı zamanda kendi kişisel çıkarımızın ötesinde yüksek bir iyiliğe hizmet etme davranışıyla kendimiz için pozitif bir etki yarattığımıza inanıyoruz.

Dünyanın Çocukları İçin En Yüksek Kader Şarkısını dinlemek ve/veya indirmek için buraya tıklayın;

https://www.dropbox.com/s/i8vkhbooh5tt0w5/A%20Song%20of%20Highest%20Destiny%20for%20the%20Children%20of%20Earth.mp3?dl=0

Not: Tüm bunlar sadece kişisel kullanımınız için size ücretsiz sunuluyor.

©2019 Tom Kenyon      Tüm Hakları Saklıdır www.tomkenyon.com

Karşılığında para almadığınız, herhangi bir şekilde değiştirmediğiniz, yazarın ismini ve tüm telif hakkı uyarısını eklediğiniz sürece bu mesajı herhangi bir ortamda paylaşabilir veya gönderebilirsiniz. Bu mesajın yazılı kısmı için olduğu gibi, ses meditasyonu yazarın yazılı izni olmadan herhangi bir sosyal medyaya veya İnternet sitesine gönderilemez.

(Çeviri: Saffet Güler)