HATHORLAR – ALTRUİN MAĞARASI SES MEDİTASYONU

Yazdır Yazdır 

ALTRUİN MAĞARASI SES MEDİTASYONU

 Tom Kenyon

 15 Mayıs 2022

Bu ses meditasyonu, Hathorlar tarafından verildi.

Bu meditasyonun işe yaramasını sağlayan üç temel unsur vardır. İlk unsur, dönen bir akustik girdap yaratan ses kodlarının kendisidir. Bu, kendi içinde bilinci değiştirir ve sadece sesleri dinleyebilir ve boyutlar arası seyahat edebilirsiniz. Gerçekten de, bu ton matrisinin psiko-navigasyon için son derece elverişli olduğunu gördüm.

Bu meditasyonun çalışmasını sağlayan ikinci unsur, kendi bilincinizin hayali aleminde ışık saçan bir mağaranın yaratılmasıdır. Hathorlar bu mağaranın nitelikleri konusunda çok netler. Kişisel tercihinize göre ferah olmalı. Bu mağaranın duvarları lapis lazuli, derin bir mavi… atmosferimizin derin uzayla buluştuğu yerin ötesindeki stratosferin kenarına benzer. Mağaranın duvarlarına, ışık ve ses yayan parıldayan mücevherler ve değerli taşlar gömülüdür. Bu değerli taşlar ve mücevherler, şu anki Dünyamızınkinden farklı bir zaman çizgisindendir. Bunlar olağanüstü iyileştirici ve onarıcı yeteneklere sahiptir. Ve bütün bunlar, siz Mağaraya girip dinlendiğiniz zaman mevcuttur.

Bu meditasyonla birçok kez çalıştıktan sonra, Hathorların yorumlarından birinin özellikle önemli olduğunu düşünüyorum.

“Elinizden geldiğince, kendinizi çabalama ve kavrama rahatsızlığından kurtarın. Bir şey olmasını sağlamaya çalışmayın. Bunun yerine, bir tür çocuksu masumiyet içinde rahatlayın. Ve mağaranın duvarlarından, değerli ve yarı değerli mücevherlerden ve taşlardan süzülen ışık hakkında kendinizi meraklı olmaya etmeye bırakın”

Mağaranın içinde rahatlayabilirsek ve bir şeyleri gerçekleştirmeye çalışmazsak gerçekten yardımcı olur. Başka bir deyişle, ışık akışlarıyla uğraşmayın veya onları bedeninize gitmeleri gerektiğini düşündüğünüz yere yönlendirmeye çalışmayın… veya onları herhangi bir şekilde etkilemeyin. Sadece olmalarına izin verin ve meraklı olun.

Bu meditasyonu gerçekten etkili kılan üçüncü ve son unsur ise ses kodlarını sadece kulaklarınızla değil bedeninizle de dinlemektir. Bu basitçe, mağara duvarlarından yayılan enerji yayılımlarını bedeninizi sararken ve nüfuz ederken hissetmenize izin vermek anlamına gelir. Zihniniz dağıldığında, dikkatinizi tekrar bedeninize getirin ve nefes verirken rahatlayın. Eğer benim gibiyseniz, aklınız çok dolaşacaktır. Dikkatinizi nazikçe elinizdeki göreve, ses kodlarının titreşimsel enerjilerinde rahatlayarak ve onların bedeninize ve zihninize girmelerine izin verdiğiniz sürece bu bir sorun değildir.

Bu ses meditasyonunu dinlerken stereo kulaklık veya kulakiçi kulaklık kullanmanız tavsiye edilir. Bilgisayar ve cep telefonu hoparlörleri bu göreve uygun değil

Ayrıca çok önemli olan, araba kullanmak gibi uyanıklık gerektiren durumlarda bu ses meditasyonunu dinlemeyin. Alıcılık seviyenize bağlı olarak, algısal bir Einstein-Rosen Köprüsü (yani solucan deliği) görünebilir ve kendinizi başka bir algısal dünyada bulabilirsiniz… Araba kullanıyorsanız iyi bir şey değil!

TCA 11min.mp3 (dropbox.com)