HATHORLAR: Çoklu Evren Ses Meditasyonu

Yazdır Yazdır 

Hathor Gezegen Meditasyonu
Tom Kenyon kanalıyla

Çoklu Evren Ses Meditasyonu 

Bu ses meditasyonunun amaçları iki katlıdır: 1) Uzamsal İdrak adını verdiğimiz önceki ses meditasyonu ile deneyiminizi derinleştirmek ve genişletmek  ve 2) Size, yalnızca sizin kendi evreninizi değil, bilincin paralel boyutlarında var olan diğer sayılamayacak kadar çok evrenleri kapsayan Çokluevreni keşfetmek için sonik bir arkadaş sağlamak.

Bizim perspektimizden, evreniniz esasen holografik ışığın karmaşık bir gösterisidir, kendisi saf bilinç olan kaynak. Bu görüşten, kendinizi ve dünyanızı deneyimlemeniz temelde, en duyarlı varlıkların yanılgıyla nıhai gerçeklik olduğunu sandıkları hayali (gerçek olmayan) ve rüyaya benzer görüntülerdir.

Çokluevren Ses Meditasyonu önceki ses meditasyonunun yankısıdır (Uzamsal İdrak). Ve meditasyon ile aşağıda tanımlanan şekilde çalışmak, var olmanın genişlemiş hallerini ve kendi içsel bilincinizin doğasına derin içgörüyü keşfetmenizi sağlar, içsel bilinciniz aynı anda çoklu boyutlarda var olur.

Yine de şu andaki bedenlenmiş gerçekliği de kapsayan Çoklu boyutların ötesinde var olduğunuzun farkında olma yeteneği, dünyanız değişimin artan hızına spirallenirken ve gittikçe artan güçlü Kaotik Düğümler ortaya çıkarken, zengin kaynaklı değerli bir şey olacaktır.

Ses Meditasyonu

Bu ses meditasyonunun uzunluğu 11:26 dakikadır.

Çanağın ilk vuruşu ile, minnettarlık veya takdir hislerini hatırlayın. Minnettarlık veya takdirin gerçek duygusu olduğu sürece, bu hissin kaynağının ne olduğu önemli değildir. Minnettarlık veya takdirin bu ahenkli duygusu, Çokluevrenin yüksek seviyelerine girmenizi garantileyen önemli bir çıpadır. Bu ahenkli duygulardan birine başarılı şekilde girmedikçe, ses meditasyonuna başlamayın.

Minnettarlık veya takdir hissine girdikten sonra, geniş açık bir alan ile çevrelendiğinizi hayal edin ve hissedin. Sadece onun hakkında düşünmek veya gözünde canlandırmak yerine bu hayal edilmiş alanın duygusunu hissetmek önemlidir, çünkü sadece düşünmek veya gözünde canlandırmak alanın hissedilen duygusunu üretmez. Bu meditasyonun potansiyellerini tam olarak aktive edecek olan, sizin kinestetik alanı hissetme duyumsamanızdır.

Minnettarlık veya takdir ve geniş açık bir alanın kinestetik hissedilen duyumsaması gibi ahenkli duyguya katıldıktan sonra, alanı hissetme duyumsamanızın tüm evreninizi ve engin ve sonsuz Çokluevrenlerdeki tüm diğer sayılamaz evrenleri kapsaması için genişlemesine izin verin. Size hangi şekilde doğal hissettiriyorsa, bu genişlemeyi o şekilde imgeleyin.

Zihniniz Çokluevrende otururken minnettarlık ve takdirin ahenkli duygusunda tamamen dinlenmenize izin verin ve yüksek ahenk (minnettarlık veya takdir) halinde Çokluevrene bilinçli olarak girdiğiniz zaman size son derece yükselmiş ve aydınlanmış varlıklardan uzatılan bir çok kutsamaları ve enerjileri almanıza izin verin.

Dilerseniz, sadece meditasyon seslerini dilediğiniz kadar çalarak dinleme seanslarınızı uzatabilirsiniz. Meditasyonun seslerinin asıl işitsel girdiniz olması için stereo kulaklıklar kuvvetle önerilir. Meditasyonun başarılı olması için, dikkatinizin içe dönmesi gerektiği için, bu meditasyonu uyanıklık gerektiren durumlarda dinlemeyin. Ve genel olarak konuşursak, eğer dikkatiniz iç ve dış algısal gerçeklikler arasında bölünürse, Çokluevrenlerde psiko-yolculuk yapmak mümkün olmaz.

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri 

Hathorların bu ses meditasyonu için talimatlarının oldukça açık olduğunu düşünüyorum, bu nedenle onların talimatlarına ekleyecek bir şeyim yok.

Son yorumlarım direkt olarak ses meditasyonu ile ilgili değilken, bu bilginin hem çok önemli hem de zamana duyarlı olduğunu düşünüyorum, ki şimdi bunu sizinle paylaşmak istiyorum.

Lütfen bu bildiriyi hafife almadığımı anlayın. Hathor danışmanlarım ile tekrar tekrar görüşmelerimden, bu olayın şimdiye kadar çağırdıkları en önemli toplantı olduğunu düşündükleri açık. Bunun nedenleri çok katmanlı. Birincisi, insanlığın kaderi Altıncı Kitlesel Yok Oluş olduğu görünen şeyin ortasında açılırken, bunun insanlığın kaderi ile ilgisi vardır ve ikinci olarak, Hathorların bu Intensive sırasında verilecek bilgilerin ve yöntemlerin, insanlığın karşılaştığı zor geçitlerde – ve çok yakın gelecekte karşılaşacaklar – yol alanlara yoğun faydası olacağını hissetmeleridir.

Son olarak, bu bilgiler benim vasıtamla aktardıkları öğretilerinin zirvesi, sonu olacak. Sonuç olarak, bu kolaylaştıracağım son Hathor olayı olacak. Başka deyişle, eğer onların ses kodlarını ve aktarımlarını şahsen deneyimlemek istiyorsanız, 12 – 13 Mayıs 2018 hafta sonunda Seattle’da yapılacak The Art of Psycho-navigating Spatial Cognizance (Uzamsal İdrakte psiko – yolculuk sanatı) Intensive’te olmak için elinizden geleni yapmanızı öneririm.

Bu olay hakkında daha fazla bilgi için websitesinin Takvim bölümüne gidin veya burayı tıklayın. click here.

Fiziksel olaya katılamayacaklar, ama bu toplantının güçlü enerjilerini almayı dileyenler için, 12 – 13 Mayıs hafta sonunda zaman ayırmanızı ve Çokluevren Ses Meditasyonunu bir çok kez dinlemenizi tavsiye ediyorum. Eğer mümkünse, Çokluevrenin yükseltici potansiyellerini keşfetmek için bu zaman sırasında kendiniz için mini – inziva yaratın.

Bu Çalışmanın kutsamalarının ve yararlarının size, tüm yakınlarınıza ve var oluşun tüm boyutlarındaki tüm duyarlı varlıklara uzanabilmesini dilerim.

Çoklu Evren Ses Meditasyonu

Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra, Dinleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Dinleme şartlarını kabul ettikten sonra, Çokluevren Ses Meditasyonuna, ayrıca diğer ses meditasyonlarına, konferanslara hemen erişeceksiniz. Tüm bunların içeriği sadece kişisel kullanımınız için size ücretsiz sunuluyor.

Çokluevren Ses Meditasyonunu dinlemek veya indirmek için Buraya Tıklayın Click here   

https://tomkenyon.app.box.com/s/ew4vcxg2qcvhqh7639poya3rfy1gitv8

©2018 Tom Kenyon Tüm Hakları Saklıdır  www.tomkenyon.com

Karşılığında ücret almadığınız, herhangi bir şekilde değiştirmediğiniz, yazarın ismini ve tüm bu telif hakkı uyarısını eklediğiniz sürece bu bilgiyi paylaşabilirsiniz. Lütfen bu iznin yalnızca yazılı mesajı kapsadığını, ses meditasyonu için geçerli olmadığını not edin. Başka deyişle, ses meditasyonu sadece sizin kişisel kullanımınız içindir ve paylaşılamaz veya herhangi bir yere gönderilemez. Ama, ses meditasyonunu kendileri için dinlemeleri ve/veya indirmeleri için başkalarını websitesine yönlendirebilirsiniz.

(Çeviri: Saffet Güler)