HATHORLAR: Yüksek Dünyalardan Bir Akış

Yazdır Yazdır 

Hathor Gezegen Mesajı

Tom Kenyon kanalıyla

Yüksek Dünyalardan Bir Akış

Aetherium adını verdiğimiz en son gezegen mesajımızda, stresi azaltarak ve beden ve zihninizde uyumu artırarak, dünya kaosunun yoğunlaşan seviyelerinden geçmenize yardımcı olması için bir ses meditasyonu paylaştık.

Bu mesajda size “Yüksek Dünyalardan Bir Akış” adı verilen başka bir ses meditasyonu veriyoruz. Bu sonik birleşimin amacı, derinlerde tutulan psiko – spiritüel ve aynı zamanda duygusal negatifliğin ve toksinliğin arınmasına yardımcı olmaktır.

Dünyanız sürekli genişleyen Kaotik Düğüme girerken, düşmanlık ve karşıtlıkta buna karşılık gelen bir artış var. Aslında, bu duygusal toksinlik o kadar yayılmacı ki, aranızdaki spiritüel olarak en ileri olanlarınızı bile etkileyebilir.

Bu meditasyonu nasıl kullanacağınızın talimatlarına geçmeden önce, çok önemli ama karmaşık bir kavrama değinmek istiyoruz. Bunu mümkün olduğu kadar kısa tutacağız.

Boyutsal Eğilimler

Kuvvetli duygusal bir tepkiye ve ona karşılık gelen düşünce formlarına her girdiğinizde, bilincin spesifik bir boyutuna girersiniz. Bu, sizden bağımsız olarak var olan titreşimsel enerji alanıdır ve aynı duyguları ve düşünce formlarını deneyimlemekte olan tüm duyarlı varlıklar – siz de dahil – tarafından birlikte yaratılır.

Örnek olarak iki duyguyu alalım: öfke ve nefret. Bizim perspektifimizden, sizin kollektifiniz aşırı bir kutuplaşma deneyimliyor. Eğer (onu algıladığınız şekliyle) bir şeye öfke deneyimlerseniz, bedeninizin nörokimyasal gerçekliği değişir. Eğer bu öfke tepkisi nefrete tırmanırsa, o zaman çok toksik boyutsal bir realiteye girersiniz ve boyutsal realitelerin birbirine bağlantısının doğasından dolayı, aynı enerjide ve duyguda olan tüm varlıklar ile aynı enerjiyi paylaşıyor olursunuz.

Buna nasıl değindiğimizde çok kesin olmak istiyoruz. Öfkede yanlış olan bir şey yok. Aslında, bazen öfke bir duruma doğru tepkidir. Gerekli sınırları oluşturur. Ancak öfke nefrete yükseldiği zaman psiko – spiritüel doğanız için toksik bir zehir haline gelir.

Boyutsal Eğilimler deyimi ile, tüm insanların (ve ayrıca bir çok hayvanın) derinlere kökleşmiş algısal ve duygusal alışkanlıklara sahip olduklarını kastediyoruz.

Bu eğilimler sizde depresyon, düşmanlık veya nefret gibi alışkanlığa ait duygusal tepkilere yol açabilir – insan deneyiminin bolluğundan sadece üç “negatif” boyut isimlendirdik.

Boyutsal Eğilimlerdeki meydan okuma, sizin bilinçli yaratımınız olmayan, bilinçdışı zihninizdeki kuvvetler (örneğin alışkanlıklar) tarafından tahrik edilen düşünce formları ve duygusal tepkiler ile yaşamınızı renklendirebilmesidir.

Bazı Boyutsal Eğilimlerin – örneğin sevgi dolu nezaket, şefkat ve kendini sevmek gibi eğilimlerin – etkileri pozitiftir. Bununla ilgili gelecekteki mesajlarımızda söyleyecek çok şeyimiz var, ama şimdi kendinizde bunların farkında olabilmeniz için Boyutsal Eğilimlerin negatif etkisine odaklanmak istiyoruz.

Boyutsal Eğilimler ayrıca meme (Bir zihinden diğerine sözlü olarak veya tekrarlanan eylemle aktarılan uygulama veya fikir gibi kültürel bilginin herhangi birimi) gibidir ve bu anlamda bulaşıcı olabilir. Örneğin eğer biri nefrete yakalanırsa, nefrete Boyutsal Eğilimi olan herkes – nedeni ne olursa olsun – nefret tarafından uyarılmaya yatkın olacaktır.

Bizim perspektifimizden dünyanız zehirli hale geldi ve duygusal ve spiritüel toksinlik ile dolu. Bu ses meditasyonunun amacı en hayati görevde size yardımcı olmaktır ki, bu görev kendinizi derinde tutulan duygusal ve spiritüel toksinlikten arındırmaktır.

Bu etkiler size yaşamınızın her negatif deneyiminden gelir (ayrıca diğer yaşamlardan). Yaşamınızın/yaşamlarınızın zirveye ulaşan geçmişi bedeninizin hücresel hafızasına ve zihninize ve/veya enerji alanınıza kodlanmıştır. Bu ses meditasyonu bir akışın sesini, ayrıca Mary Magdalen’in sesinden ve ışık alemlerinden ürettiğimiz ses kodlarını kullanır; Mary Magdalen’in sesi, onun ışık alemlerinden yarattığı ses kodlarını getiriyor. Derinde tutulan psiko – spiritüel ve duygusal toksinliği nazikçe ve derin bir şekilde salıvermeye bu elementlerin orkestrasyonu size yardımcı olmak için yaratıldı.

Bu meditasyonun iki yönü vardır, kişisel ve kollektif. Önce kişisel kullanıma değinmek istiyoruz.

Bu Ses Meditasyonu İle Nasıl Çalışacaksınız 

Bu ses meditasyonu ile çalışmanın iki yolu vardır: pasif şekilde veya aktif şekilde.

Pasif yöntem dikkatinizi odaklayamayacak kadar çok yorgun olduğunuz zaman. Bu durumda sadece sesleri ve müziği dinlersiniz, sizi götürdüğü yere götürmesine izin verirsiniz.

Dinlemenin aktif formu, bu meditasyon ile çalışmanın en güçlü yoludur.

Tacınızda, başınızın tepesinde bir elmas olduğunu hayal edin. Bunu görmek zorunda değilsiniz; sadece size nasıl doğal geliyorsa o şekilde imgeleyin.

Akışın sesini işittiğinizde, başınızın tacındaki elmastan bedeninize sıvı beyaz ışığın kristal berraklığındaki akışının girdiğini duyumsayın, hissedin ve imgeleyin. Bu ışık akışının başınızdan tüm bedeninize akmasına izin verin, akışın ellerinizin avuçlarından ve ayaklarınızın tabanından dışarı akmasına izin verin.

Bu ışık akışının bedeninizin her organına, her hücresine ve dokusuna, hatta bedeninizi oluşturan atomlara aktığını imgeleyin. Nefes verişinizde gevşemenin faydalı olduğunu görebilirsiniz, her nefes verişteki gevşemenin öncekinden çok daha rahatlatıcı olmasına izin verin. Merkezi fikir akışta ve ses kodlarında gevşemektir. Onlar işi yaparlar. Sadece gevşeyin ve varlığınızın en derin seviyelerine girmesi için akışa ve seslere izin verin.

Meditasyonun kendisi 8 dakika ve 44 saniyedir. Yeriniz ve zamanınız varsa, daha derin arınma, salıverme ve şifa için arka arkaya daha fazla dinleyebilirsiniz. Düzenli olarak bu ses meditasyonu ile çalışmak size yardımcı olacaktır, özellikle daha önce verdiğimiz Aetherium ile dönüşümlü olarak dinlerseniz.

Bu Meditasyonu Kollektifin Yararına Kullanmak

Kollektife rahatlatıcı arındırıcı enerji alanı aktarmaya uyumlu hissedenleriniz için, bu meditasyonu sadece kendiniz için değil, aynı zamanda tüm insanlığın yükselmesi için ve tüm duyarlı varlıkların yararına kullanmaya davet ediyoruz – çünkü tüm duyarlı varlıklar insan duygularından ve düşünce formlarından fayda veya zarar deneyimler.

Bu meditasyonun kollektif için kullanılması, bununla kendiniz için çalışmanın yerini almaz. Bunun nedeni, sahip olmadığınız şeyi veremeyecek olmanızdır. Bu şekilde kollektife hizmet edecekseniz, toksik elementler olmadan sakinlik ve berraklık seviyesini sürdürmelisiniz.

Kollektif bilinç yararına bu meditasyonun kullanılması için talimatlar aşağıda.

Her nasıl doğal hissettiriyorsa, Dünyayı önünüzde hayal edin. Ona yakın olabilirsiniz veya uzak mesafede olabilirsiniz. Önemli değil. Kuzey Kutbunda büyük bir elmasın durduğunu imgeleyin. Akışın sesi başlarken, elmastan berrak beyaz ışık akımının Dünyanın merkez eksenine inmesine, Güney Kutbuna akmasına izin verin. Akımın ve ses kodlarının sakinleştirici ve arındırıcı etki aktararak tüm gezegeni dolaşmasına izin verin.

Kendiniz ya da dünya için meditasyonu tamamladıktan sonra, süptil enerjilerin bedeninize ve zihninize yerleşmesi için eğer mümkünse bir kaç dakika dinlenmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun çok yararlı etkileri olur. Önerimiz meditasyondan çok çabuk çıkmamamaktır.

Dünya Ses Meditasyonu

Gezegeninize veba gibi yayılan zehirli psiko – spiritüel toksinliğe direkt panzehir olarak kollektife sakinleştirici ve arındırıcı etki aktarma aracı olarak Yüksek Dünyalardan Bir Akış’ı kullanan dünya ses meditasyonuna çağırıyoruz.

Bu meditasyonun bağlantı noktası New York’ta, 2 Ekim’de İçsel Akışlar: Şifanın Dünyaları adı verilen bir olay olacak. Bu tek günlük olay için toplanacak olan grup en az otuz dakikayı yukarıda tanımladığımız Dünya Meditasyonuna ayıracak.

Bu ses meditasyonu sırasında Yüksek Dünyalardan Bir Akış’ın uzatılmış versiyonu çalınacak ve biz bu ses kodlarının üzerinde Mary Magdalen ile sırayla şarkı söyleyeceğiz. Bu sonik üçlü ve psişik kuvvetler gezegensel arınma ve şifa enerjisi yayacak.

Bunda Mary Magdalen’in bize katılmasının nedeni basit ve zorlayıcı bir gerçek. Kadınların itaat etmesi ve onlara hükmetme sona ermelidir. Dişi eril ile dengede yükseltilmelidir. Dolunayın simyasal ikonografik sembolizmi Güneş ile dengede olmalıdır. Bu astronomik nesnelere değil, psişenin içsel sembolizmine değinir.

Bu ilk çarpmanın enerjileri yirmi dört saat sürecek. Bu, dilediğiniz yerden ilk yirmi dört saatlik periyotta ilk enerjilere katılabileceğiniz anlamına geliyor.

İkinci armonik kırk gün sürecek. Bu şekilde yüksek hayır için hizmet etmeye derin çağrı hissediyorsanız (ve bunu yapacak sebatınız varsa) o kırk günlük periyotta programınızda mümkün olduğunda dünya meditasyonunu yapmanızı istiyoruz.

Ama unutmayın, bu kırk günlük periyotta önce kendiniz için bu meditasyon ile çalışın. Başka deyişle, dünya için bu meditasyonu yapmadan önce kendinizi temizleyin.

Üçüncü çarpma, Usta ve İnisiyeler olanlarınız için veya bir olmanın eşiğinde olanlarınız içindir. Dünya Meditasyonu yapmanın sizin için yararlı olduğu zamanı gnosis (direkt biliş) gücüyle bilecek ve hissedeceksiniz.

Bazılarınız için bu eylem aylarca veya yıllarca devam edecek. Dünya Meditasyonunun zamanlaması ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıda veriliyor, buna ses meditasyonunun linki de dahil.

Bu eylemin sizin için ve gezegeninizde yaşayan tüm canlılar için faydalı olacağını kalbimizin derinliklerindeki alemlerde ve Aethos’u da kapsayan varlığımızın en yüksek alemlerinde – kollektif kavrayışımızın ikili olmayan alemlerinde – taşıyoruz.

Kaderinizin birlikte yaratıcı olan sizlere saygıyla eğiliyoruz.

Kendi yüksek kavrayışlarınızın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

Hathorlar

15 Ağustos 2016

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri   Bu olağandışı ses meditasyonu ile nasıl çalışılacağı üzerine Hathorların net ve anlaşılır olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar bir çok kez dinledikten sonra, eğer dikkatinizi odaklarsanız çok daha etkili olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca bu ses parçasını tek bir dinleme seansında bir çok kez dinlemenin çok daha derin seviyelerde arınma ve temizliğe yol açtığını gördüm. Bu ses meditasyonunun paradokslarından biri, arınmasının oldukça derin olmasına rağmen, bunu derinden gevşetici ve destekleyici şekilde yapmasıdır.

Hathorlar Aetherium‘u verdikten kısa bir süre sonra bu ses meditasyonunu getirmek için geldiklerinde, biraz duraksadım. Ama sonra bunun onlar ve Mary Magdalen arasında sinerjik bir birlikte yaratım olacağı bilgisi verdiler. Meraklanarak, daha fazla ayrıntı istedim ve Yüksek Dünyalardan Bir Akışın amacının “ışığın yüksek alemlerinden” eşsiz enerjiler aktararak, beden/zihni derinlerde taşınan toksinlik ve duygusal negatiflikten nazikçe temizlemek ve arındırmak olduğu anlatıldı. Ayrıca Magdalen’in kayıt işlemini yönlendireceğini anlattılar.

Geri plandaki akış sık sık doğa ruhlarını deneyimlediğim Orcas Adasında uzak bir bölgede kaydedildi. İşittiğiniz ana ses Magdalen’in sesi, çevreleyen sesler Hathorların sesi. Bu evrimsel katalizörün özü aslında 2015’teki Yükseliş Spirali workshopu sırasında kaydedilmiş olan kısa ses meditasyonundandır. Benim için bu büyüleyici ses örgüsü, hem arındırıcı hem de iyileştirici olan yüksek boyutlardan enerjiler için, enerji alanımda açılışlar yaratıyor.

Meditasyonu gerçekten çok etkili bulurken, Hathorların ve Magdalen’in 2 Ekim’de New York’taki bir günlük olay sırasında Dünya Ses Meditasyonu için çağrı yapma isteğiyle şaşkına döndüm.

Aylar önce bu olayı yaratmayı seçtiğim zaman, New York workshobuna katılanların yararına salıverilecek çok güçlü ve iyileştirici enerjiler olacağını hissettim. Ama Hathorların bu olaya enerjilerini eklemek veya Magdalen ile birleşik enerjilerinin dünyaya yayılmasını isteyeceklerini hiç hayal etmedim.

Daha fazla diyalog üzerine, hem Hathorların hem de Magdalen’in dünyamızın negatiflik ve düşmanlık ile çok dolu olduğu, kendini yoketmenin kıyısında olduğumuz fikri açık hale geldi. Bu nedenle insan kollektifine arındırıcı ve iyileştirici enerji getirmek için güçlerini birleştiriyorlar. Bu, sadece insanlar için değil, Dünyadaki tüm duyarlı varlıkların yararına yapılıyor. Bu, insanlığa empoze edilen bir enerji değil, daha çok tüm insanların çekebilecekleri arınma, salıverme ve şifa enerjisidir. Bunun Dünya Ses Meditasyonunun çok önemli bir yönü olduğunu düşünüyorum. Hathorlar tarafından yönetilen geçmiş küresel meditasyonlarda olduğu gibi, kollektife veya herhangi bir bireye hiç bir şey empoze edilmiyor. Bunun yerine, tüm dünyaya arındırıcı ve iyileştirici enerji alanı yayılıyor. Tüm varlıklar bu yararlı enerjiyi kendilerine çekip çekmemekte özgürler.

Mesajlarında Hathorlar bu son derece olağandışı ses meditasyonuna Magdalen’in katılımına değiniyorlar, ama karışıma bir kaç şey eklemek istiyorum. Dünyamızın karşılaştığı problemlerin çoğu varoluşun tüm seviyelerinde ataerkilliğin ve onun dişil üzerindeki hakimiyetinin direkt sonucudur – ekonomiden, dünyanın büyük dinlerinde ve spiritüel geleneklerinde kadınlara karşı sosyal davranışlara kadar tüm seviyelerde.

Sembolik seviyede Dünya Annemizdir ve kollektif olarak insanlık ona tecavüz ediyor.

Dünyanın ekoloji bilim insanları tarafından bildirildiği gibi okyanuslarımız artan şekilde toksik ve ekosistemimizin dokusu çöküşün kıyısında. Gezegenimizdeki yaşamın devam etmesine fiziksel meydan okumaların çoğu insanlık tarafından yaratılan fiziksel işlemler ile dayatılırken, burada işbaşında olan daha süptil bir kuvvet var. Ona tüm formlarında dişil prensibin felsefi/dini ve sembolik değerinin azaltılması diyeceğim.

Ancak değeri düşürülen sadece dişilin biyolojik ifadesi değildir. Dişilin içsel ve psikolojik ifadeleri de şu andaki ataerkil dünya görüşümüzde zanlıdır. Bununla Carl Jung’ın anima olarak değindiği insan psikolojimizin dişil kısmına değiniyorum. Aynen içsel eril veya animus‘un her erkekte ve kadında yaşaması gibi, anima (içsel dişil) hem kadınlarda hem erkeklerde bulunur. Bunlar çok gerçek şekillerde insanlar olarak seçim yapmamızı etkileyen dinamik kuvvetlerdir.

Benim fikrime göre, insan psikolojimizde içsel anima ve animus dengeye getirilinceye kadar, dişil yönü önemsemeyen veya kötüleyen dengesiz seçimler yapmaya devam edeceğiz. Hem dışsal hem de içsel dişile karşı bu düşmanlık hem bizi, hem de diğer yaşam formlarını tehlikeli şekillerde etkiliyor.

Hem kadınlar hem de gezegen, baskın felsefelerimize, dinlere ve sosyo – ekonomik sistemlere sağlam şekilde kökleşmiş olan animus‘a (eril prensip) kültürel aşırı vurgudan ıstırap çekiyor. Ama bu dengesizlikten sıkıntı çeken yalnızca kadınlar değil. Erkekler de sıkıntı çekiyor, çünkü hislerin ve sezgisel bilginin derinliği gibi insan potansiyellerinin bütün yelpazesini inkar ediyoruz.

Ses meditasyonuna dönersek, Yüksek Dünyalardan Bir Akış kişisel arınma ve şifa için güçlü enerjilerin süptil örgüsüdür, ama ayrıca aklınızda bu amacı taşıdığınız zaman insan kollektifi içindir.

2 Ekim 2016’daki Dünya Ses Meditasyonu İçin Talimatlar

Dünya Ses Meditasyonu 2 Ekim 2016’da EDST Zamanı ile 20:00’de (Türkiye saati ile 3 Ekim  02:00’de) başlayacak. New York’taki grup 30 dakika meditasyonda olacak. Bu periyot sırasında, ben Hathorlar ve Magdalen’den seslere kanallık yaparken Yüksek Dünyalardan Bir Akışın uzatılmış versiyonu çalınacak. New York’tan enerjiler hızla gezegene yayılacak ve yirmi dört saat devam edecek, bu biz New York’ta meditasyon yaparken sizin meditasyon yapmak zorunda olmadığınız anlamına geliyor. Bu yirmi dört saatlik periyotta herhangi bir zamanda meditasyon yapabilirsiniz ve bunun niyet edilen sonucuna tam olarak katılmış olursunuz.

Eğer bu yirmi dört saatlik pencere sırasında Dünya Ses Meditasyonuna katılmayı seçerseniz, Bu Meditasyon İle Nasıl Çalışacaksınız başlığı altındaki Hathorlar tarafından verilen talimatlara uygun olarak kendiniz için bunu iki kez dinlemenizi öneririm. Sonra bunu kollektif için iki kez dinleyin – Bu Meditasyonu Kollektif İçin Kullanmak başlığı altında Hathorların yönlendirdiği gibi. Meditasyonu toplam dört kez yaptıktan sonra, süptil enerjilerin bedeninize/zihninize yerleşmesi için bir kaç dakika (veya zamanınız varsa daha uzun) dinlenin. Lütfen meditasyonu websitemizden dinlemeyin, bilgisayarınıza indirin.

Dünya Ses meditasyonunun ortaya çıkardığı bilinç seviyesinde, zaman ve uzayda aramızda ayrılık yoktur, bu nedenle nerede yaşıyorsanız yaşayın ya da bireysel durumlarınız ne olursa olsun tam olarak katılabilirsiniz. Ses meditasyonunu yaparken, bedenlenmiş varoluşumuzun sınırlarını aşan bir varoluş küresine girersiniz. Bu Dünya Ses Meditasyonunda bize uzaktan katılacak olanlar için, en derin takdirlerimi ve teşekkürlerini sunuyorum.

Son olarak, bu nadir olayın önemli bir yanından bahsetmem gerektiğini düşünüyorum. Benimle çalışan bazılarınızın bildiği gibi, bir olay gerçekleşmeden önce bir enerji duygusu alırım. 2 Ekimde New York’taki bu toplanma ile ilgili psişik algılarıma dayanarak, hem olay hem de Dünya Ses Meditasyonu sırasında Hathorlar ve Magdalen enerjilerini birleştirdikleri zaman, fiziksel olarak odada bulunanlar için hayat değiştirici ve muhteşem olan kuvvetli bir enerji alanını salıverecekler. Başka deyişle, eğer New York’taki bu olaya gelmek için zamanınıza ve kaynaklarınız varsa, bunu ciddi şekilde düşünün.

Olay ile ilgili daha fazla bilgi için burayı tıklayın http://tomkenyon.com/tom-kenyons-2016-teaching-schedule#The-Inner-Streams  veya www.tomkenyon.com da Takvime gidin.

Yüksek Dünyalardan Bir Akış‘ı dinlemek ve/veya indirmek için burayı tıklayın.

https://tomkenyon.app.box.com/s/hy2zucz0ariu0syp03pc7lf60dsggvkb

Bu ses parçaları sadece kişisel kullanımınız içindir, hiç bir yerde paylaşmayın.

http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/hathorlar-yuksek-dunyalardan-bir-akis/

    ©2016 Tom Kenyon Tüm Hakları Saklıdır www.tomkenyon.com

(Çeviri: Saffet Güler)