HERKES NE HAKKINDA SESSİZ

Yazdır Yazdır 

HERKES NE HAKKINDA SESSİZ

Herkes Ne Hakkında Sessiz (Dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

İnsan toplumu kendini hangi felaket durumunun içinde buldu? Doğal felaketlerin sıklığı ve ölçeği artıyor. İklim değişmeye devam ederken, insanlardan giderek daha fazla para talep ediliyor. Tüm insanlığın içinde bulunduğu küresel kriz derinleşiyor. Bizi kim yoksul ve muhtaç hale getiriyor? İnsanların kayıplarını kim telafi edecek? İnsanlık dünyasına ne oldu? Neden çocuklar pedofillere karşı hoşgörülü olmaya zorlanırken, yetişkinler arasında yamyamlık teşvik ediliyor? Neden aptallar gibi birbirimize düşman olmaya ve birileri bir yerlerde acı çekerken ve ölürken sevinmeye zorlanıyoruz? Tüm insanlığın hayatta kalma şansı nedir? Hiçbir şey yapmazsak hepimiz aynı kazanın içinde olacağız dostlar.

Ölüler dirileri yönetmeye başladığında, dünyanın sonu gelmiş demektir. DÜNYAYI DİRİLERE GERI VERİN! Eğer bugün yapmanız gerekeni yapmazsanız (herkes yapması gerekeni hisseder, herkes Ruhsal Dünya’ya, Tanrı’ya ve tüm insanlığa borçlu olduğunu hisseder); bunu yapmazsanız, gerçek insanlık görevinizi yerine getirmezseniz, bir geleceğe sahip olmayı unutun, her şeyden önce kendi geleceğinizi ve daha sonra ailenizin geleceğini.

Yaratıcı Toplum, tüm insanlık tarihinin en barışçıl ve en uygun projesidir. Sadece Yaratıcı Toplumda iklim tehditleriyle ve tüm insanlığın kriziyle başa çıkabiliriz. Geleceğinize yapacağınız en iyi yatırım Yaratıcı Toplum’a yapacağınız yatırımdır! Yaratıcı Toplum’un her aktif gönüllüsü, en sıkı ve en zor kısmı, yani tüm insanları bilgilendirmeyi gerçekleştirenler, Yaratıcı Toplum’dan bir barış ödülü almayı hak ediyor. Yaratıcı Toplum’un her katılımcısı, gelecekte minnettar torunları tarafından tanınmayı ve hatırlanmayı hak ediyor!