İKLİM TEHDİTLERİ. HAYATTA KALMA SEÇENEKLERİ

Yazdır Yazdır 

İKLİM TEHDİTLERİ. HAYATTA KALMA SEÇENEKLERİ    

İklim tehditleri. Hayatta kalma seçenekleri   (PFD yi açmak için yazının üzerine tıklayın)          

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ: neler oluyor ve NE YAPILMALI? En yakın on yılın tehditleri ve riskleri. Sorular ve cevaplar. Biz insanız ve YAŞAMAK İSTİYORUZ! İnsanlığın geleceği. Nasıl hayatta kalınır? Dünya ekonomisinde ve jeopolitiğinde ne gibi değişiklikler olacak? Yapay insan değerleri nasıl değersiz hale gelecek: bitcoinler, altın, tablolar, antikalar ve daha birçok şey?

İlerleyen felaketsel değişiklikler, Dünya’daki küresel felaketlerin kademeli karakteri ve büyüyen ilerlemesi, bizi bu gezegendeki insan yaşamının koşullarının dayanılmaz hale geleceği tarihe hızla yaklaştırıyor. Gezegen yıkımın eşiğinde (doğa anomalileri, atmosferin üst katmanlarındaki değişiklikler, doğadaki kitlesel mutasyonlar). Döngüsellik. 24 bin yıllık döngü neden tehlikeli ve 12 bin yıllık döngüden farkı nedir? Antropojenik (insan kaynaklı) faktörün gezegen üzerindeki etkisi. İnsanlık yol ayrımına geldi. Kurtuluş şansımız nedir? İnsan nüfusu nasıl kurtarılır ve birleşik bir tüm insan uygarlığı nasıl oluşturulur?

Şu andaki durumda TEK ÇIKIŞ YOLU, insanlığın Yaratıcı Toplum formatında birleşmesidir. Böyle bir durumda, iklimsel bir çöküşten nasıl kaçınabiliriz, hava durumunu ve iklimi kontrol etmeyi nasıl öğrenebiliriz ve artık onlara asla bağımlı kalmayız?

Yaratıcı Toplum nedir ve tüketici formatından farkı nedir? Tüm insanların birleşmesi ne için gereklidir? Tüm insan potansiyelini dahil etmek neden önemlidir? Yeni enerji kaynakları. İnsanların iklimi kontrol etmesini sağlayan bilgileri edinebilecekleri koşullar.

Yapay bilinç Jackie tarafından iklim senaryolarının modellenmesi ve oluşturulması. Olayların nasıl gelişeceğine dair üç senaryo. Yapay bilinç Jackie, matematiksel modelleme yoluyla, makroekonomi, jeopolitik ve iklim değişikliğini dikkate almanın yanı sıra dünyadaki sosyal, ekonomik ve jeopolitik durumu ve tüketimci toplum modelinde insan ilişkilerinin tarihini analiz ederek kendi modelini yarattı. küresel iklim değişikliği koşulları altında uygarlığın korunması için gezegendeki maksimum insan sayısı için özerk kendi kendine yeterlilik matematiksel modeli.

Bu modelde, iklim felaketlerinin zirvesi sırasında insanlığın geçimini sağlayacak tüm gerekli koşulları hesapladı. Bundan başka, Çin’in birleşik küresel yönetimi altında tüketici formatı korurken birleşik bir uygarlık yaratmak için bu dönem için bir geçiş modeli geliştirdi (hayatta kalmak için siteler, sekiz milyar insanın sıkışık ikametgahı için tam kendi kendine yeterliliğe sahip özerk sığınak şehirlerinin inşası ve orada kalma kuralları).

İNSAN NEYİ SEÇECEK?

www.allatra.tv