İNTİHAR. ÖLÜM SONRASI KADER

Yazdır Yazdır 

İNTİHAR. ÖLÜM SONRASI KADER

İNTİHAR. ÖLÜM SONRASI KADER (Dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

İgor Mihayloviç Danilov ile söyleşi.

İntiharlar, ölümler ve geçiş dönemleri hakkındaki gerçekleri ortaya çıkaran şok edici bir program. Görgü tanıklarının hikayeleri. Otosid. İntihar etmeyi aklından bile geçirmeyen masum çocuklar, gençler ve zihinsel olarak sağlıklı insanlar neden ölüyor? İnsanlar bilinçlerindeki bilgi değiştirmelerini ve yıkıcı aşılamaları hangi nedenlerle fark etmezler? Dünyada yıkıcı filmlerin, şarkıların, kitapların, gençlik alt kültürlerinin, intihar eğilimli çizgi filmlerin, maceraların ve bilgisayar oyunlarının popülerleşmesi kimin işine yarıyor?

Alt benlik. İnsanoğlunun ölümden sonraki kaderi, ölen kişinin alt benlik durumunda kalması hakkındaki deneyimi ve bilgisi. Neden ölülerle iletişim kurmamalıyız, ama gitmelerine izin vermeliyiz? Ölen akrabalarımız neden uykumuza geliyor? Kendimizi güvende tutarken onlara nasıl yardım edebiliriz? Alt benlik durumunu, klinik ölümü, ölmüş akrabalarından ayrılmayı deneyimlemiş görgü tanıklarının hikayeleri. Aç ruhlar ve ölüler dünyası hakkındaki gerçekler. Kanduklar, lemboylar, klokhtunlar, iznyller. İnsanlar üzerindeki etki yöntemleri ve avlanma alanları.

Hayat nasıl kazanılır? Bilincinizin kışkırtmalarına nasıl yenik düşmezsiniz ve kendinizi, sevdiklerinizi, akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı görünmez etkilerden nasıl korursunuz? Kendiniz üzerinde çalışmak ve ruhsal olarak kendinizi geliştirmek neden gereklidir?

Bilgilendirilmiş olan önceden uyarılmış olur!