HATHORLAR: IŞIK İLAÇLARI

Yazdır Yazdır 

IŞIK İLAÇLARI:

Radyasyon Zehirlenmesi, Nörotoksinler, Bakteri ve Virüslerden Korunma ve İyileşme

Yeni Zelanda’daki, ardından Japonya’daki deprem ile Kaotik Düğümün daha karmaşık bir aşamasına girmiş olduğunuz açıktır.

Radyasyon zehirlenmesinden, ayrıca diğer fiziksel durumlardan korunma ve iyileşme için bir yöntem vermeyi diliyoruz. Buna Işık İlaçları adını veriyoruz.

Bu açıkça Japonya’da ortaya çıkan şu andaki olaylar ile ilgilidir, ancak, gelecekteki yerküre değişimleri ortaya çıkarken, yakın gelecekte dünyanın diğer bölgelerinde benzer zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Bu yöntem sizi yalnızca radyoaktiviteden değil, ayrıca nörotoksinlerden ve bakteri ve virüslerin mutasyona uğrayan formlarından hem korumaya hem de maruz kaldığınızda iyileştirmeye yardımcı olur. Bizim perspektifimizden yakın zaman çizginizde bunların artışını görmeyi bekleyebilirsiniz.

Yöntem Göksel Ruhunuza, BA’ya bağlanmayı kapsar. Bu eylem varlığınızın bir parçası olan ışık alemlerine bağlanmaktır.

Kozmosunuzda var olan her şey ışığın bir niteliği veya enerjisel ifadesi olarak görülebilir – en yoğun madde formlarınız bile özünde ışık formudur.

Bu yöntemde, sizi koruyan ve/veya iyileştiren bir enerji aktarması niyetini ve beklentisini taşıyarak, Göksel Ruhunuza bağlanırsınız. Bu niyeti takdir veya minnettarlığın duygusal titreşimi ile Göksel Ruhunuza gönderirsiniz. Bu, varlığınızın bu yüksek veçhesini aktive eden titreşimsel tınıdır.

Takdir veya minnettarlıkla birlikte bu niyeti BA’nıza gönderdiğinizde, farkındalığınızı kalp çakranıza getirirsiniz, kalp çakranıza şifa veya korunma enerjisi alırsınız. Bu enerjiyi bir ışık formu veya geometrik kalıplar şeklinde deneyimleyebilirsiniz veya enerji inişinin duyumsamasını hissedebilirsiniz. Ayrıca bu enerjiyi basitçe bir düşünce/his olarak da deneyimleyebilirsiniz.

Enerji kalp çakranıza alındığında, gönderilmeye hazırdır.

Bu aşama için biraz saf suya gereksiniminiz olacak, çünkü su bu tür bilgiyi olağanüstü iyi şekilde taşır. Ellerinizde bir su kabı tutarak, niyetle, bu enerjiyi kalp çakranızdan aşağıya kollarınıza, ellerinize gönderirsiniz ve her bir avucun merkezindeki çakralardan su kabına aktarırsınız. Enerji suya bu yolla girer.

Bu prosedürü toplam üç kez tekrarlayarak bu enerjiyi güçlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Sonra suyu için. Su, bedeninizin su elementine nüfuz eder ve iyileştirici ve koruyucu özellikler en sonunda her hücreye girer.

Bu eylem vasıtasıyla, ışığa nitelik kazandırıyorsunuz, ışığın bedeninizin merkezi yolundan aşağıya kalbinize inmesine neden oluyorsunuz ve su elementine gönderiyorsunuz. Suyun bilinci bu enerjiyi alır ve suyu içtiğiniz zaman, bedeniniz bu enerjiyi alır.

Kendinizi radyoaktiviteye maruz kaldığınız bir durumda bulursanız, tanımladığımız şekilde bu prosedürü uygularsınız, sizi herhangi bir radyasyon zehirlenmesinden koruması ve iyileştirmesi için BA’dan inen enerjiye nitelik kazandırırsınız. Eğer kendinizi korumanın başka yolları varsa, elbette bunları da kullanmalısınız, ama kendi bilincinizin aletleri dışında elinizde hiçbir şey yoksa, kendinizi koruyabilir ve iyileştirebilirsiniz.

Nörotoksinlere maruz kaldıysanız, aynı işlemi yapacaksınız. Eğer bakteriler veya virüs enfeksiyonlarını kapsayan bir salgının ortasında iseniz, aynı işlemi yapmanızı tavsiye ederiz.

Kollektif olarak Kaotik Düğümün bu daha karmaşık ve yoğun aşamasına daha derin girerken, bakteri ve virüsler daha hızlı mutasyona uğrayacaklar. Bu yöntem bu mutasyon geçiren yaşam formlarından korunmanızı ve kendinizi iyileştirmenizi sağlar.

Kendi bilincinizin güçleri vasıtasıyla korunma ve şifa yaratmakta olduğunuzu anlamanız önemlidir. Kendi ışık alemlerinize direkt erişime sahipsiniz. Kendi adınıza ve sevdiklerinizin adına ışık alemlerine bağlanıp kullanma en yüksek hakkına sahipsiniz.

Kendinizi tanımlamış olduğunuz bu zor durumlardan birinde bulursanız, yüklemiş olduğunuz su olan Işık İlacını sezginizin sizi yönlendirmesine bağlı olarak günde birkaç kez almanızı öneririz.

Japonya’daki deprem aktivitesinin ve sonuç olarak oluşan tsunaminin fiziksel kollara ayrılmalarıyla başa çıkmak çok zordur. Ama dikkatimizi fiziksel olandan böyle felaketlerle yaratılan zihinsel, duygusal ve ruhsal etkilere değiştirmek istiyoruz.

Kaotik Düğümde olmanız ve derin uzaydan gelen enerjilerle birlikte güneş patlaması aktivitesinin enerji bedenlerinizi etkilemesi gerçeği nedeniyle, kollektif olarak sizler daha fazla etkileniyorsunuz. Bununla söylemek istediğimiz şey, insan kardeşlerinizin ıstırabına tanık olmanın kalbi paramparça etmesidir. Onların kötü durumlarının kolayca sizin olabilmesi farkındalığı vardır. Bu farkındalık kalbinizde bir açılma yaratabilir ve kalbiniz vasıtasıyla bu bilincin yüksek halleri kavranır ve bu nedenle Japonya’daki deprem birçok şekillerde kollektif kalbin depremidir.

Önünüzdeki zamanlar kolay değil. Bizim perspektifimizden, artan yerküre değişimleri önünüzdedir. Ama bu tür olayların tek sonucu, köklerinize kadar sallanmanız ve kitlesel hipnozun bir anlığına duraklamasıdır. Ve bu tür gerçeküstü yıkımda, birçoğunuz uygarlığınızın çok narin zeminler üzerinde durduğunu çok açıkça görüyorsunuz. Bunu hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak söylüyoruz.

Ve böylece Kaotik Düğümün bu aşaması için tavsiyemiz kendiniz için Işık İlaçları yaratma yeteneğini öğrenmek ve bunda ustalaşmaktır, böylece zaman geldiğinde en temel doğanızda sahip olduğunuz bu korunma ve iyileşme gücünü nasıl kullanacağınızı bilirsiniz. Ve bu zamanlardan sadece zihinlerinizle değil, kalplerinizle de geçmenizi öneriyoruz – ve bırakın kalbinize dokunulsun, çünkü kalpleriniz vasıtasıyla kendi büyüklüğünüze giden spiral yolda yükselirsiniz.

The Hathors

16 Mart 2011

——————————————————————————–

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Hathor’lara yaklaşık yirmi yıldır kanallık yapıyorum ve onların Gezegen Mesajlarını Şubat 2003’te yayınlamaya başladım. Ve tüm bu zaman boyunca mesajlarından birini göndermede onlarda bu kadar aciliyet hissetmedim. Genellikle, yorumlarımı yazmadan önce mesajların üzerinde durmak ve düşünmek için bana birkaç gün verirler. Ama bu lüks şu anda yok. Judi ve benden bu özel mesajı mümkün olduğu kadar çabuk yayınlamamızı istediler ve bu nedenle yorumlarımı kısa ve özlü yapacağım.

Buradaki merkezi mesaj, tüm insan varlıkların, Hathorların Işık İlaçları adını verdiği şeyi yaratma yeteneğine sahip olmasıdır. Ve bu tür ilaç bizi sadece radyoaktif zehirlenmeden değil, ayrıca nörotoksinlerin etkisinden, bakteri ve virüs enfeksiyonlarının etkisinden de koruma ve iyileştirme doğal yeteneğine ve potansiyeline sahiptir.

Yöntem basit ve kısadır. Bunu okuyan bazılarınız Göksel Ruh (veya BA) fikrine yeni olabileceği için, onun yerini ve onunla nasıl çalışıldığını açıklayayım. BA veya Göksel Ruh kendi bilincinizin zaman ve mekan sınırlamalarının dışında olan bir veçhesidir. Bazılarınız Göksel Ruh yerine Yüksek Benlik ismini kullanıyor olabilirsiniz. Ama ona ne isim verirseniz verin, Göksel Ruhunuz Hathorların ışık alemleri dediği yerde var olur ve ona takdir veya minnettarlık gönderdiğiniz her seferinde bu veçhenizle bağlantı kurarsınız.

BA’nızın zaman ve mekanda bir yeri yoktur, çünkü o aşkındır, zaman ve mekanın üzerindedir.

Ama onun enerji alanınıza bir giriş noktası vardır, burası başınızın bir kol mesafesi üzerindedir. Eğer ellerinizi başınızın üzerine kaldırırsanız ve parmaklarınızı birbirinize değdirirseniz, parmaklarınız bu giriş noktasının yakınında olur. Ve burası, onların Işık İlacı yaratma yönteminin ilk aşamasında dikkatinizi odaklayacağınız yerdir (Ellerinizi başınızın üzerine kaldırmak sadece yön bulma amacıyladır. Işık İlacını yaratırken ellerinizi başınızın üzerine kaldırmıyorsunuz).

Farkındalığınızı BA noktanızın bölgesine getirdiğinizde, zihninizde almayı istediğiniz ışık niteliğini taşırsınız. Örneğin diyelim ki, tehlikeli formdaki radyoaktiviteye maruz kaldınız veya kalacaksınız ve radyasyon zehirlenmesi tehlikesi içindesiniz. Dikkatinizi başınızın üzerindeki BA noktanıza odakladıktan sonra, BA’nızdan inen enerjinin radyasyon zehirlenmesine karşı şifa ve/veya korunma enerjisi olacağı niyetini taşıyın.

Sonra, BA’nızdan size gelen enerjinin sizi radyasyon zehirlenmesinden koruması ve/veya iyileştirmesi niyetini taşırken, takdir veya minnettarlık hissini kalp çakranızdan başınızın üzerindeki BA noktasına gönderin.

Sonra dikkatinizi BA noktasından kalp çakranıza getirin (göğüs kafesinin altında göğsünüzün merkezinde) ve sonra BA’nızdan korunma ve şifa enerjisini almak için bekleyin.

Buna yeni olanlarınız, bir karşılık geldiğini fark etmeden önce BA’nıza takdir veya minnettarlık hissiyle birlikte niyet veya nitelendirmeyi birkaç kez göndermeye gereksinim duyabilirsiniz. Enerjinin inişini hissedinceye kadar BA’nıza takdir veya minnettarlık hissiyle birlikte bu niyeti göndermeye devam edin. Göksel Ruhunuzdan enerjinin inişini hissettiğiniz zaman, farkındalığınızı kalp çakranıza getirin. Kalp merkezinizin bu koruma ve şifa enerjisini almasına izin verin.

Sonra ellerinizi su dolu bir kabın etrafına veya üzerine koyun ve Göksel Ruhunuzdan aldığınız bu enerjiyi suya gönderin. Kalp merkezinize gelen şifa ve/veya koruma enerjisi kollarınıza doğru akar ve her iki elinizin avucunun merkezinde bulunan iki çakra vasıtasıyla suya akar.

Bu işlemi toplam üç kez tekrarlayın. Sonra suyu için.

Riskli bir durumdaysanız, Hathorlar Işık İlacını sezginize göre günde birkaç kez yaratmanızı ve içmenizi tavsiye ediyorlar.

Hathorların işaret ettiği gibi, Işık İlaçlarının sadece radyasyon zehirlenmesinden koruma ve iyileştirmeden daha fazla uygulamaları vardır. Bunları nörotoksinlerden, bakteri ve virüs enfeksiyonlarından korunmak ve/veya kendinizi bunlardan iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bundan söz etmeseler de, bu mesajı verdikten sonra Hathorlar’a yöntemin kanser gibi diğer fiziksel zorluklar için işe yarayıp yaramayacağını sordum. Ve bu tür durumla – ve diğer durumlarla – başa çıkmak için Işık İlaçlarının aynı şekilde kesinlikle yaratılabileceğini söylediler.

Görünür olarak, radyasyon zehirlenmesi, nörotoksinlere maruz kalma ve/veya bakteri ve virüs enfeksiyonları salgını gibi ciddi bir durumla uğraşıyorsanız, tüm tıbbi ilaçlardan fayda sağlamak istersiniz. Başka deyişle, bu yöntem tıbbi veya halk sağlığı çözümlerinin yerini almak anlamına gelmiyor, ama tamamlayıcı olduğu, kendiniz için, kendinizin yapabileceği bir şey olduğu anlamına geliyor.

Mesajlarını verdikten sonra, Hathorlar’a çocuklar ve evcil hayvanlar gibi Işık İlaçlarını kendileri yapamayacak olanlar için Işık İlaçlarını yapmak ile ilgili sordum. Aynı yöntemi kullanabileceğinizi söylediler, sadece İlacı vereceğiniz çocuk veya evcil hayvan için niyet oluşturacaksınız. Örneğin, kendinizi radyasyon zehirlenmesinden korumak veya iyileştirmek için Işık İlacı yapacaksanız, Göksel Ruhunuzdan alacağınız enerjinin kendi kişisel korunmanız veya iyileşmeniz için olduğu düşüncesini göndereceksiniz. Eğer bunu bir çocuk veya bir evcil hayvan için yapacaksanız, Göksel Ruhunuzdan alacağınız enerjinin, İlacı vereceğiniz varlığın – çocuk veya evcil hayvanınız – korunması veya iyileşmesi için olduğu düşüncesini göndereceksiniz.

Burada bir şey söylemek istiyorum. Bir bağımlılık yaratmak yerine birilerine Işık İlacının nasıl yapıldığını öğretmek çok daha iyidir. Işık İlaçları yaratma yeteneği tüm insan varlıklarında var olan doğal bir yetenektir. Bu, çokboyutlu mirasımızın parçasıdır. Ve birilerini bunu kendisi için yapması için güçlendirmek onun üstatlığına bir hizmettir.

Bu yöntemin, başkalarının sahip olmadığı bazı özel güçlere sahip oldukları kisvesi altında başkaları için Işık İlaçları yaratmak için “şifacılar” tarafından kullanıldığını görmek hoşuma gitmiyor. Bu Işık İlaçları yaratma yöntemi insanın doğuştan hakkıdır ve benim hissim tüm insanlarla paylaşılması gerektiğidir.

Bu Işık İlaçları yaratma basit yöntemi hakkında paylaşmak istediğim çok şey var, ama felsefi ve metafiziksel gözlemler başka bir zamanı beklemek zorunda.

Hathorlar bu bilgiyi mümkün olduğu kadar çabuk göndermemiz ve dolaştırmamızda ısrarcılar.

——————————————————————————–

©2011 Tom Kenyon Tüm Hakları Saklıdır www.tomkenyon.com

Bu mesajı kopyalayabilir ve ücret almadığınız, içeriğini değiştirmediğiniz, yazarın ismini belirttiğiniz ve bu telif hakkı uyarısını eklediğiniz sürece herhangi bir ortamda dağıtabilirsiniz.

(Çeviri: Saffet Güler)