ÖLÜNÜN MİRASI

Yazdır Yazdır 

ÖLÜNÜN MİRASI

ÖLÜNÜN MİRASI (Dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

İnsanların dünyası. Ölenler yaşayan insanların hayatlarını nasıl etkiliyor? İnsanda olumsuz duygulara, ıstıraba, umutsuzluk ve yalnızlık hissine kim neden olur ve bundan nasıl kurtulunur? Ölenlerden kalan eşyalar, mallar ve miras yaşayanları nasıl etkiler? Miras aldıktan sonra yaşayanların kaderi nasıl değişir? Ölüler neden yaşayanlara rüyalarda gelir? Ölüler yaşayanların onlar için ettiği duaları duyar mı ve ölüler yaşayanlar için dua edebilir mi? Eski zamanlarda insanlar yaşayanları ölülere karşı korumak için ne gibi önlemler alırlardı?

Görünmez dünya. Aktif, baskın bir altşahsiyet (ölmüş bir insan) nedir? Altşahsiyet, mirasının izini sürerek yaşayan insanları nasıl bulur? Yaşayan bir insanın yerine bir altşahsiyet nasıl yaşar? Yaşayanlar farkında olmadan ölüleri yaşam enerjileriyle nasıl beslerler? İnsanda bir altşahsiyetin tezahürünün belirtileri nelerdir? Bu altşahsiyetin eylemi nasıl etkisiz hale getirilir? Şahsiyet ve altşahsiyetin ortak yaşamı nedir ve böyle bir ortak yaşamın sonuçları nelerdir? Baskın bir altşahsiyeti hipnoz yoluyla veya başka bir şekilde devre dışı bırakmak mümkün müdür?

Büyü dünyası. Maddi olmayan miras: büyü gücü nasıl ve neden aktarılır ve ölmekte olan bir insan bunu akrabasına aktarmaya çalıştığında nelerin bilinmesi gerekir? Gerçek bir büyücüden gelen büyülü bir hediyeyi iblisiyle birlikte aktarmanın tehlikesi nedir? Kişinin bedeni yaşarken nasıl kaçınılmaz olarak ölü olmaz?

Allat’hiara döneminin ruhsal yasaları. Allat’hiara Ruhsal Dünya’dan hangi hakka sahipti? Ölen kişiye huzur verilmesi nasıl gerçekleşirdi ve akrabaların kaderine nasıl yansırdı? Yüzde on bağış ve çifte yüzde on neden eski Allat’hiara zamanında uygulanmaya başlandı? Allat’hiara, yaşayan insanların ölülerin yaşamları üzerindeki etkisinden kurtulmalarına nasıl yardımcı oldu? Yaşayanlar ve ölüler arasındaki mevcut fark nedir? Bu dünyanın tüm maddi mirası bir Meleğin hayatına değer mi?