SEKS ve RUHSAL YOL

Yazdır Yazdır 

SEKS ve RUHSAL YOL

SEKS ve RUHSAL YOL (dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

Seks yapmak iyi mi kötü mü? Seks sevgi midir yoksa fiziksel aktivite midir? Cinsel enerji nedir? Flört, seks, güç: imgelerin diktatörlüğü mü? İffet nedir? Bekarlık nedir? Sistem insana yanlış hisleri nasıl empoze eder? Seks ruhsal yolda bir engel midir?

Gizemli kadın doğası. Hayatı doğuran güç kaynağı olarak kadın. Neden kadın anne olduğunu unutmaya zorlandı? Neden eski zamanlarda kadının cennete erkekten kırk adım daha yakın olduğu söylenirdi? Sevginin içsel ateşi: Allat’ın güçleri nasıl üretilir?

Erkek kendi doğası ve kadının doğası hakkında neyi bilmez? Erkekler neden sınırsız zenginlik ve güç için çabalar? Ruh halindeki, arzulardaki ve tutkulardaki ani değişimlerin temeli nedir? Erkekler neden kadınlar üzerinde güce ihtiyaç duyarlar?

İNSANLIK TARİHİNDEKİ KADIN GRUPLARI. ALLAT KIZ KARDEŞLER: Cennet kuşları, manevi miras ve insanlığın gerçek zenginliği. Allat Kızkardeşler neden “cennet kuşları” olarak adlandırılıyor ve eski çağlarda onlara derin saygı gösteriliyordu? İnsanlık tarihinin belli bir döneminde neden savaş ve şiddet yoktu?, Allat Kızkardeşlerin yardımcıları olarak Allat’hiara. İnsanlığın ruhsal gelişimindeki düşüşün nedeni neydi?

Sophia’nın Tapınak Şövalyeleri grubu. Tapınak Şövalyeleri’nin yenilmez gücü ve gizli kuvveti nelerden oluşuyordu? Tapınak Şövalyeleri’nin tarihsel hatası neydi?

Ünlü bir Tanrı savaşçısının sansasyonel mektubu. Ruhsal güçlere karşı çıkanlara ne olur ve bu toplum için nelere yol açar? Eşcinselliğin ardında ne gizlidir? Neden son zamanlarda insanlar arasında cinsel aktivitenin azaldığına dair dünya çapında bir eğilim gözlemliyoruz? Neden gelişim geriliği olan çocuklar doğuyor?

Neden “bekarlık sendromu” gözlemleniyor? Ahir zamanlar. Kıyamet Meleği’nin gelişiyle ilgili eskilerin uyarıları. Seçim ve karar verme zamanı. Kime hizmet ediyorsunuz?