ÜST SEVİYE İLLÜMİNATİ YÖNETİCİSİ: “3 ncü Dünya Savaşını Başlatmak İçin İslamı Kullanacağız”

Yazdır Yazdır 

İlluminati’nin 33 ncü Derece Yöneticisi Albert Pike: “3 ncü Dünya Savaşını Başlatmak İçin İslamı Kullanacağız”

Albert Pike üst düzey İllüminati yöneticisi, Lusiferci ve Amerika iç savaşında Bir Generaldi. 1880 lerde dünya savaşlarının nasıl olacağını açıkça ifade etmiş, İslam’ın 3 ncü Dünya Savaşında merkezi unsur olacağını belirtmiş, İslamı kontrol ettiklerini, Batı ile çatışmaya girmelerini sağlayacaklarını anlatmış.

—-

Elit organizasyonlar ve Yeni Dünya Düzeni hakkında gizli bir günlük ortaya çıkarıldı. Bu günlük İllüminatinin 3 ncü Dünya Savaşında neler olacağı ile ilgili bilgiye sahip olduğunu gösteriyor., gündem önceden oluşturulmuş. Bu günlük 1895’de doğan William Carr isimli bir adama ait. Carr çok genç yaşta Kanada Kralite donanmasına katılmış ve komutan pozisyonuna yükselmiş. Hobisi özellikle Yeni Dünya Düzeni ile ilgili kitaplar yazmak. Kitaplarında İllüminatinin kilise dahil toplumun tüm alanlarını ele geçirdiğini yazıyor.

Ölümünden sonra yayınlanan en tartışmalı kitabı “Bu Dünyanın Şeytan Prensi”. Bu kitapta ilginç şeyleri sergiliyor, örneğin gizli topluluklar birbirlerinden bağımsız çalışmıyorlar, üst seviye bir organizasyon tarafından kontrol ediliyorlar, buna dünya devrim hareketi diyor. Bu organizasyon kendi çıkarlarına hizmet edecek savaşlar, terörizm ve gerginlik başlatmak ile ilgileniyor. Ve Lusifer sistemi ile yönetilen bir dünya düzeni ve din kurmak. William Carr, Albert Pike’nin 1871’de arkadaşına gönderdiği mektubu dökümante ediyor., bu mektup son ve en büyük savaşı tanımlıyor.

Pike’nin mektubu ilk iki dünya savaşının spesifiklerini de içeriyor. Pike’a göre 1 nci dünya savaşı Rusyayı ve Çarı devirmek için ve Rusyayı komunist bir ülke haline getirmek için olacaktı. İkinci Dünya Savaşı iki nedenle olacaktı, İsrail Devletini kurmak ve Avrupa’da komunist kontrolü genişletmek. 3 ncü dünya savaşı yeni dünya düzeninin kurulmasını sağlayacaktı. Pike’a göre İslam Batının çöküşünde merkezi faktör olacaktı. Süreçte İslam yok edilecekti, bu saf Lusiferian dinin dünyaya yayılmasını sağlayacaktı. Tüm müslümanlar bu sisteme bağlanacaktı, bu sistemi beğeneceklerdi, yeni dünya düzeninin bu yeni dinine katılmayan tek bir müslüman kalmayacaktı. İslam yalnızca Hristiyan Batıyı yok etmek için bir alet. Yüzlerce yıl önce söyledikleri bunlar.

İslamı kullanma master planının kullanılması 2001’de başladı, 3 ncü dünya savaşı için master plan ikiz kulelerin yok edilmesiyle başlatıldı. Tüm bunlar yüzlerce yıl önce planlandı. Ortalığı karıştırmak için İslamı kullanıyorlar.

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/231477/illuminatis_grand_wizard_abert_pike_we_will_use_islam_to_spark_world_war_3/