VİDEO: DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEK BİR HİPOTEZ

Yazdır Yazdır 

Önümüzde iki kapının açık olduğu eşsiz bir çağda yaşıyoruz: biri yok oluşumuza yol açarken, diğeri fantastik fırsatlarla dolu potansiyel bir geleceğe açılıyor.

Bugün sizlere böyle bir gelecek için temel oluşturabilecek bir hipotez sunmak istiyoruz. Hayatta kalmamız ve insanlığın geleceği, hatta maddenin manipülasyonu da dahil olmak üzere, bu hipotezin uygulanmasına bağlıdır.

Dünyanın kuantum ötesi seviyede nasıl düzenlendiğini ve her şeyin kısa, elastik dalgalardan oluştuğunu anlamak, bizi dünyada günümüzde yaygın olarak inanılandan çok daha fazla enerji türü olduğu gerçeğine götürmüştür. Modern fizik sadece 6 tür tanımlarken, biz bunların en az 32 tane olduğu sonucuna vardık. İlginçtir ki bu durum tarihsel gerçeklerle de desteklenmektedir. Gönüllülerimiz eski zamanlarda en az 32 enerji türünün kullanıldığına dair referanslar buldular.

Bugüne kadar bu bilgi çoğunlukla kaybolmuştur ve bu utanç vericidir, çünkü onlarca yıldır bu hipotez aracılığıyla kolayca açıklanabilecek sorularla mücadele eden modern bilim insanlarının çok işine yarayabilirdi.

Bu enerjileri kontrol etme prensibini bilmek, tüm insanlık için maddenin manipülasyonunu da içeren muazzam olasılıkların kapısını açar.