VİDEO: Görünmeyen Savaş.

Yazdır Yazdır 

GÖRÜNMEYEN SAVAŞ. DÜNYAMIZI KİM YIKIMA GÖTÜRÜYOR?

Ulusal güvenlik uzmanı ve Reagan Beyaz Sarayında resmi olarak görev yapmış bir istihbarat eğitmeni olan Dr. A. Egon Cholakian’ın demokratik düzenin ve Amerika’nın altını oyan gizli bir operasyonu ifşa edişini izleyin. Üç saatlik sürükleyici bir videoda, Ukrayna’daki savaş ve NATO’nun potansiyel çöküşü de dahil olmak üzere küresel çatışmaların arkasındaki varlığı ortaya çıkarıyor. Egon Cholakian Putin’in özerkliğini sorguluyor, dünya liderlerinin şaşırtıcı kararlarına ışık tutuyor ve ABD’de yükselen iç çatışmaya dikkat çekiyor.

Egon Cholakian, ekibi tarafından 30 yıl boyunca yürütülen bir araştırmanın ardından, 1993’ten beri aktif olan ve Batı demokrasisini tehdit eden gizli bir gücü ortaya çıkarıyor.

ALLATRA Uluslararası Halk Hareketi gönüllüleri olarak, Egon Cholakian tarafından gündeme getirilen konu bizi doğrudan ilgilendirdiği için bu çağrıyı kaynaklarımızda yayınlamaya karar verdik. Farklı ülkelerden ALLATRA gönüllüleri, bu gizli gücün eylemleri nedeniyle 10 yılı aşkın bir süredir taciz ve zulme uğramaktadır. Bu video, bu gizli gücün ne olduğunu, ALLATRA gönüllülerine neden zulmettiğini ve herkesin demokrasi için ayağa kalkmasının neden bu kadar önemli olduğunu açıklıyor. Bu video bir güncellemeden daha fazlasıdır; vatandaşlara dünyamızın geleceğini korumaları için acil bir çağrıdır.

A. Egon Cholakian’ın Resmi Web Sitesi: https://egonreport.org/