VİDEO: MELEKLER DÜŞMEZ

Yazdır Yazdır 

MELEKLER DÜŞMEZ

“Melekler düşmez! Bir Melek bir insanda nasıl doğar? İnsanın melek doğası nedir ve gerçek Hayatın doğuşu onda nasıl gerçekleşir? Tanrı Sevgisi nedir ve nasıl edinilir? Ruhsal Dünya nedir ve orada Yaşam nasıldır? Cennette, yani Ruhsal Dünyada kimler yaşar?

Bir insan melek olabilir mi? Neden bir dinin içinde bile Meleklerle ilgili anlaşmazlıklar var (bazıları bir kişinin Melek olabileceğini söylüyor; diğerleri yapamayacağını; bazıları da bir kişinin Meleklerden daha yüksek olduğunu iddia ediyor), bu anlaşmazlıkların kökeni nedir? Melekler doktrini neden ortaya çıktı? Neden Melekler ve onların hiyerarşik safları için isimler buluyorlar ve gerçekte neler oluyor?

“Düşmüş melekler” var mı? “Düşmüş melekler”, “Tanrı’nın ordusu” ve “Her insanı gören Tanrı” “Tanrı’nın her şeyi gören gözü” efsanesi nereden geldi? Atlantis’te hangi teknolojilere sahiplerdi? El neden herkesi “görüyordu”? “Ahnenerbe” temsilcileri Lhasa’dan hangi parşömenleri satın aldı ve bu insan teknolojilerinin gelişimini nasıl etkiledi? İnsan beynindeki nöronların benzersiz özellikleri nelerdir? Bir kişinin durumunu gösteren ve bugün modern bilim tarafından hala bilinmeyen yerini belirlemenizi sağlayan, beyinden bilinmeyen bir radyasyon türü.

İnsan hayatının anlamı nedir? Ruhsal dünyaya hizmet, Tanrı’ya hizmet nedir? İnsanın seçme özgürlüğü nedir? İnsanlığın hangi koşullar altında varlığını sürdürmesi garanti edilir ve bu, her birimizin seçimine ve aktif konumuna nasıl bağlıdır?”

Türkçe altyazılı..