VRİL GÜCÜ NEDİR? VRİL TOPLULUĞU TEKNOLOJİK BİLGİLERİ KİMDEN ALDI? KARŞILIĞINDA NE ÖDEDİ?

Yazdır Yazdır 

VRİL GÜCÜ NEDİR? VRİL TOPLULUĞU TEKNOLOJİK BİLGİLERİ KİMDEN ALDI? KARŞILIĞINDA NE ÖDEDİ?

(Evrendeki en değerli para birimi video programından)

İgor Mihayloviç: Evet, bazı sorunlara ya da teknik konulara ilginç çözümler bulmak için, deyim yerindeyse alışılmadık ve yeni bir şey. Öyle değil mi? Bu da bir sır değil. Bu alanda çalışan ve iyi sonuçlar elde eden özel gruplar vardı. Örneğin, Ahnenerbe’yi ele alırsak, Vril Topluluğu. Gerçekten de iyi sonuçlar elde ettiler. Ve aslında elde ettikleri şey bugünlerde bir tür mistisizm ya da bilim kurgu gibi geliyor, iki kadın ve üç yardımcı, onlardan biri medyum, diğeri ona yardım ediyor ve bazı uzaylılarla, bazı ırklarla, Tanrı bilir dış uzayda nerede temas kuruyorlar. Bu uzaylılar onlara bir yapı (Tatiana: Evet, bazı çizimler), evet, bir hava aracı tasarımı iletiyorlar ve sonunda mühendisler bunu monte ediyor ve o uçuyor. Bu inkar edilemez bir gerçektir.

Tatiana: İgor Mihayloviç, bu bilgiyi verirken az önce Vril’den, Vril’in gücünden bahsettiniz. Gerçekten de bu konu öylesine gizemli bir hal aldı ki, pek çok bilmece ve bir tür popüler bilim-kurgu edebiyatı var. Vril’in bu gücü gerçekten var mı, yoksa aslında bir efsane mi?

İgor Mihayloviç: Vril’in gücü, eğer Vril terimini ele alırsak, bu icat edilmiş bir terimdir. Bunu icat eden ve böyle adlandıran bir bilim-kurgu yazarı vardı. Doğu’ya, Tibet’e ve diğer pek çok şeye biraz aşinaydı. Ve gerçekten var olan bu güce bir isim vermek zorundaydı. Böylece Vril ismini icat etti. Neden? Çünkü gerçek adını bilmiyordu. O zamandan beri bu böyle devam ediyor ve mistikler de buna tutunmuşlar.

Şüphecilerin, “Belirsiz şeylerle ilgilenen, zamanlarını ve hayatlarını her yerde boşa harcayan bir sürü insan var” diyeceklerini anlıyorum. Ama söyleyin bana dostlar, şimdi tam da şüpheciler için, Hitler aptal mıydı? Aptal olmaktan çok uzaktı. Ve onun çevresi, her türlü mistisizme ve saçmalığa inanacak kadar deli miydi? Hayır. Bir soru daha. Kasıtlı olarak savaşa hazırlandılar ve bu proje için muazzam miktarlarda para harcadılar. Vril’in gücünü ve yeteneklerini inceleme projesine. Söyleyin bana, bu onların açısından akıllıca mıydı? Parayı boşa mı harcıyorlardı? Hayır. Neden? Çünkü ellerinde bu gücün var olduğuna ve işe yaradığına dair gerçekler vardı. Bunu nasıl kullanacaklarını araştırdılar ve tekrar söylüyorum, bunu bilimsel ilerlemede kullandılar.

Daha derine inersek, örneğin nükleer silahları ele alalım: Ahnenerbe’nin araştırmaları ve bu örgütle işbirliği yapan bilim insanları olmasaydı, nükleer silahlarımız olmayacaktı. Bu şüphecilerin bilmesi gereken bir şey. Nükleer silahlar Amerika Birleşik Devletleri’nde, Sovyetler Birliği’nde, Almanya’da ya da başka bir yerde geliştirilemezdi. Bugün daha barışçıl gökyüzüne sahip olurduk. Neden? Çünkü nükleer silahların ne olduğuna dair neredeyse eksiksiz bir tanım elde ettiler. Atomik fizyon, koşullar ve daha pek çok şey.

Daha sonra, evet, istihbarat teşkilatları iyi bir iş çıkardı ve Amerikan istihbaratı öndeydi. Peki, hangi anlamda öndeydi? Eğer o dönemde Almanlara zarar vermemiş olsalardı, bunu ilk önce Almanlar yapacaktı ve sonuç şimdi tamamen farklı olacaktı. Anlıyor musunuz? Tamamen farklı bir dünyada yaşıyor olurduk. Oysa bu durumda istihbarat örgütleri görevlerini yaptılar, biraz müdahale ettiler, Almanların bilimsel ilerlemesini geciktirdiler ve kendilerini geliştirdiler. Diğer istihbarat örgütleri de boş durmadı ve bugün nükleer silaha sahip birçok ülke olduğu ortaya çıkıyor. Ama başka şeyler de vardı. Başka gelişmeler de oldu, o hava araçları üzerinde…

Tatiana: Evet, o uçan diskler.

İgor Mihayloviç: Elbette tamamen farklı fiziksel prensiplerle çalışıyorlardı, ama uçuyorlardı. Bu da bir gerçek. Pek çok şey yaptılar, yayınlanmamış ya da hakkında konuşulmamış pek çok farklı buluşa imza attılar. Ama Vril’in gücü var, eğer bu şekilde adlandıracaksak.

Tatiana: Vril’in bu gücü hakkında bir soru sorabilir miyim? Uçan disklerin esasen Vril’in bu gücü tarafından kontrol edildiğini ve Ahnenerbe’nin bir parçası olan Vril Topluluğu ile olan durumda aslında kadınlar tarafından kontrol edildiğini söylediniz. Bu bir tür kadın gücü olduğu anlamına mı geliyor? Çünkü bazı insanlar bunun prana olduğunu ve Vril gücünün prana özelliklerine sahip olduğunu söylüyor. Bazıları bunun Qi enerjisi olduğunu söyler. Bazıları ise geçmişteki insanların bir tür antimadde keşfettiğini, bu durumda da bunun çoğunlukla kadınlar olduğunu söylüyor… Evet, hep birlikte, herkes araştırıyordu…

 İgor Mihayloviç: Çin ve Hindistan, her şeyi birleştirdiler. Vril’in gücünün arkasında ne var? O ne tür bir enerjidir? Daha basit anlatıyorum.

 Tatiana: Eğer yapabilirsen.

İgor Mihayloviç: Allat’ın gücü var. Allat’ın gücü insana muazzam fırsatlar sunar. Bu fırsatların başında Hayatın kazanılması gelir. Ve aslında insanın kendi içindeki Sevgi gücünü canlandırması, onu Ruhsal Dünyaya yönlendirmesi ve böylece Ebedi Hayatı elde etmesi amaçlanır. Öyle değil mi? Yani, karşılıklı Sevgiye yol açar. Bu Allat’ın gücüdür. Ama o günlük maddi yaşamımızda kullanılamaz. Neden mi? Çünkü Allat’ın güçlerini günlük üç boyutlu maddi yaşamımızda kullanmak Allat’ı antiallat’a dönüştürür. Şahsiyetimiz buna muktedirdir.

Tatiana: Şahsiyetin kendisi bu kadar dönüştürücü mü?

İgor Mihayloviç: Kesinlikle doğru, bu tam olarak Şahsiyettir, evet.

Tatiana: Yani bir çeşit ikili.

İgor Mihayloviç: O ikilidir. Kısmen Ruhsal Dünya ile ilgilidir ve kısmen de maddi dünya ile ilgilidir. Bu nedenle, Şahsiyet Allat’ın bu gücünü aldığında ya da… bu Vril değildir, Allat’tır, onu tam olarak antiallat’a dönüştürür – Vril gücü dedikleri şeye. Tamam mı? Eğer onu saf haliyle alırsak, bu güç, bu antiallat, ne ölçüde güçlüdür? Onu saf haliyle ele alırsak, şöyle söyleyelim, bugün var olan tüm güçler, bildiğimiz tüm enerjiler ve henüz bilmediğimiz pek çok diğerleri, hepsi Allat’ın bir bileşeninden başka bir şey değildir.

Tatiana: Başka bir deyişle, elektrik ve yerçekimi…

İgor Mihayloviç: Elektrik ve diğer her şey. Ayrıca yanma süreçleri, yerçekimi ve diğer her şey. Başka bir deyişle, var olan her türlü enerji Allat’tan başka bir şey değildir. Özür dilerim, Allat tüm Evreni hareket ettirir, her şeyi hareket ettirir, saatin akrebini bile. Bazı insanlar “Elektrik” diyecektir ama elektrik Allat’tır. Değil mi? Bir yaydaki gerilim bile Allat’ın gücü olmadan çalışmaz. Anlıyor musunuz? Yani, her şey antiallat’tır.

Sadece, bilirsiniz (burada nasıl daha doğru açıklayabilirim), diyelim ki ham petrolü alıyoruz, ısıtıyoruz ve farklı fraksiyonlar elde ediyoruz. Tamam mı? Yani, saf benzin, dizel, yağlar ve daha pek çok faydalı şey. Yani her bir fraksiyon, o antiallattan ya da Vril’in gücünden oluşan farklı bir enerji türüdür. Bu nedenle, onun yardımıyla her şeyi yapabilirsiniz. Dağları havaya uçurabilir ve madenleri delebilirsiniz.

Tatiana: Bu gücün de elektrik olduğu anlatıldı ve bu doğru, dediğiniz gibi (İgor Mihayloviç: Yıldırımlar), süper sert kayaları delmek, insanları iyileştirmek ve hatta bir şekilde bir bölgedeki iklimi düzenlemek mümkün olabilir.

İgor Mihayloviç: Bugünlerde tedavi etmiyorlar mı? Size daha fazlasını söyleyeyim: Nükleer reaksiyon nedir? Antiallat salınmasıdır. Bu aslında Vril’in gücüdür. O böyle diyordu.

Tatiana: İgor Mihayloviç, özellikle Vril Topluluğunu ele alırsak. Elde ettikleri bilgi: sistemden satın aldıkları bir bilgi mi, yoksa uzaylılarla bir bağlantı mı?

İgor Mihayloviç: Kesinlikle. Tatiana az önce asıl meseleyi söyledi. Elde ettikleri bu bilgiyi – çizimler ve diğer pek çok şey – Allat ile ödeyerek ve onu antiallat’a dönüştürerek satın aldılar. Deyim yerindeyse bu gerçekten de çok değerli bir değişim fonu. Ya da buna ne demek daha doğru olur? Aslında Evrendeki en değerli para birimi.

Tatiana: İgor Mihayloviç, bu büyü mü yoksa değil mi?

İgor Mihayloviç: Hayır, bu büyü değil. Her büyü antiallat’a dayanır, bu şekilde söyleyelim. Ama arada muazzam bir fark var. Belirli uygulamaları kullanarak bir grup halinde çalıştılar. Kullandıkları uygulamalar Tibet ve Japon uygulamalarıydı. Diyelim ki bu sonuca ulaşmak için Sarı Şapkalar ve Yeşil Ejder örgütlerinin teknik ve yöntemlerini kullandılar. Ama tüm bunları finansa çevirecek olursak, aldıkları şeyin karşılığını ödemek için deyim yerindeyse iki banka kullanmışlar gibi olur. Böylece aldıkları bilgi için hayatlarıyla ödeme yapmış oldular.

Tatiana: İlginç bir nokta daha var İgor Mihayloviç. Bu Vril Topluluğu, aslında pratik yaparken, diyelim ki grup çalışırken, Vril Topluluğu üyelerinin dikkati odaklamaya yönelik pratikleri vardı. İlginçtir ki bir yaprağı ya da ağaçtaki bir tomurcuğu uzun süre tefekkür edebiliyorlardı, hatta bir tohumun yaşamsal gücünü düşünce gücüyle harekete geçirmeleri gerekiyordu.

İgor Mihayloviç: Bunlar özel tekniklerdir. Özel teknikler sayesinde dikkatlerini doğru bir şekilde yatırmaları öğretildi. Bu gerçekten de ilginç. Diyelim ki aklıma bir fikir geldi. Uygulanırsa kesinlikle çok ilginç olur. Ama ne yazık ki bunu yapamayacağız. Ülkemizdeki olaylar nedeniyle şu anda ne fonumuz ne de imkânlarımız var.

Tatiana: O zaman sadece hayal edelim.

İgor Mihayloviç: Her şey… Mevcut olan her şey ve sahip olduğumuz fırsatlar, ne yazık ki hepsini kaybettik. Ama bir şey çıkarsa, bir sponsor ortaya çıkarsa, birileri ilgilenirse proje hayata geçirilebilir. Kafamda yeni oluşan projeyle kimlerin ilgilenebileceğini hemen söyleyeyim. Bazı ciddi teknolojik çözümlerle uğraşan insanlar, diyelim ki uzaya uçuşlar. Tamam mı? Ya da örneğin bir TV kanalı, büyük bir kanal çünkü proje ucuz değil.  Belki bir şov bile olabilir. Bu ilginç olurdu.

Bir şov perspektifinden bakalım. Bunun için neye ihtiyaç var? Bir eve, bir üsse ihtiyacımız var. Başka neye ihtiyaç var? Kameralar, kameramanlar ve asistanlar da dahil olmak üzere personel ve diğer her şey. Başka neye ihtiyaç var? Belki de en az iki gruba ihtiyacımız var. İki grup derken neyi kastediyorum? Bunlar kadınlar; her grupta beş kişi olmalı – bir medyum, bir medyum yardımcısı ve üç destekleyici kişi. Böylece uzayda belirli figürler yaratırlar ve bunlar çalışmaya başlar. Dahası, medyumun kendisinin antiallat’a dönüştürdüğü Allat üretimi var; biriyle temas kurar ve bilgi satın alır. Bilirsiniz, internetteki bir sorgu gibi. Yani, “Her neyse, örneğin 200 dolara kullanılmış bir bisiklet almak istiyorum.” 200 dolara iyi bir kullanılmış bisiklet bile satın alabilirsiniz, değil mi? Böylece medyum pazarlık yapmaya başlar, elindekileri gerçekten tartar. Ve Vril zamanındaki gibi bir talep gönderirler.

Tatiana: Onlara bu bilgiyi kim veriyor? Onlara bunu kim satıyor?

İgor Mihayloviç: Oh, bu isteklilerden ne kadar çok olduğunu hayal bile edemezsiniz. Geri dönelim, bir keresinde şu Apexianlardan bahsetmiştik. Sonuçta, ruhsuz yaratıklardan oluşan bir ırk. Onlar gerçekten de reptilianlar, diyelim ki oldukça yüksek rütbeli, iyi organize olmuş bir topluluk. Bir uygarlık olarak adlandırılabilirler, sadece ruhsuzlar. Bununla birlikte, onlarla karşılaştırıldığında, biz ilkel bile değiliz. Anlıyor musunuz? Yani, kıyaslarsak, biz çok ama çok geri zekalıyız. Çünkü Apexianlar teknolojik olarak oldukça gelişmiş bir ırk ve neredeyse tüm evrene yerleşmiş durumdalar. Evet, onlar ruhsuz yaratıklar, ama kilit nokta da bu. Onlar ruhsuz.

Tatiana: Saf halde antiallata da sahip değiller, hiç enerjileri yok.

İgor Mihayloviç: Allat kaynakları yok. Her şeyi antiallat kullanarak yapıyorlar. Antiallat Evrenin en değerli para birimidir. Size her şeyi satarlar. Eğer bu onlar için kârsız değilse, deyim yerindeyse. Öyle değil mi? (Tatiana: Bu ilginç.) Ortaya çıkarlar mı? Elbette gelirler. Ve basitçe sorarsak, Vril Topluluğu kiminle temas halindeydi?

İgor Mihayloviç: Anunnaki ile temas kurmak imkansızdır. Neden? Çünkü Anunnaki neredeyse saf Allat’tır. Neredeyse, vurguluyorum. Saf demiyorum, ama neredeyse. Neden onların sizin antiallat’ınıza ihtiyacı olsun?

 Tatiana: Deyim yerindeyse, neden Meleklerin dikkatinize ihtiyacı olsun?

İgor Mihayloviç: Kesinlikle doğru.

Tatiana: Onlar dikkatinizi yönlendirmenizi istiyorlar…

İgor Mihayloviç: Kendi gelişiminize. 

Tatiana: Evet, her insan için iyi bir kanala. 

İgor Mihayloviç: Bu doğru. Apexianlara gelince, onlar tam tersine, dikkat için karşılığında istediğiniz her şeyi verirler. Yeterince ve düzgün bir şekilde üretilirse ve aktarım doğruysa, anlıyor musunuz? Bir şakadaki gibi değil: “Sevgili dostum,” diyor, “sana para göndermemi istediğin mektubu almadım.” Bilirsiniz, eğer her şey iletim anında kaybolursa. Yani…